Jump to content



Ακτοπλοϊκές μεταφορές - ερωτήσεις - προσφορές - κτλ


Recommended Posts

κανένα site με ναφτοπλοικα ακτοπλοϊκα εισιτήρια e.t.c. ξέρει κανεις?

(συγκεκριμένα ψάχνω από σαλόνικα για αλόννησο)

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα παιδιά! Να ρωτήσω κάτι γιατι έχω μπερδευτει. Θέλω να πάω Σαντορίνη και να πάρω και το αυτοκίνητο μαζί. Το εισιτήριο του αυτοκινήτου είναι αυτοκίνητο και οδηγός μαζί, η μονο αυτοκίνητο; Γιατι θέλω να τα κλείσω on-line και δεν υπάρχει κάποια σχετική εξήγηση...

Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεχωριστά.

Κρίμα. Γιατί πάνε ακριβά τα εισιτήρια του αυτοκινήτου. Δεν γίνεται στο ταξίδι να κοιμηθώ στο αυτοκινητο και να μην πληρώσω κανονικό εισιτήριο για εμένα,ε;:magic:

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς είναι πολύ ακριβά, σκέψου πόσα πρέπει να δώσει μια οικογένεια με 2 παιδιά και 1 αμάξι για διακοπές μόνο σε εισιτήρια...

Όχι δεν μπορείς να μείνεις στο αμάξι για λόγους ασφαλειας

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς είναι πολύ ακριβά, σκέψου πόσα πρέπει να δώσει μια οικογένεια με 2 παιδιά και 1 αμάξι για διακοπές μόνο σε εισιτήρια...

Όχι δεν μπορείς να μείνεις στο αμάξι για λόγους ασφαλειας

Για 3 μερες Σαντορίνη για 2 άτομα και αυτοκίνητο που πάει κοντά στα 400€. Και κοντά στα 250 το ξενοδοχείο να το 650αράκι..... Ούτε στο αμπάρι μπορώ να μείνω να υποθέσω,ε;

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] Δεν με πειράζει να με κλειδώσουν μέσα. 4 ωρες κάνει το High Speed, θα πάρω ταπεράκι, PSP μια χαρά θα περάσει η ώρα! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κλεισεις την γυναικα στο πορτ παγκαζ πριν μπεις και μετα να αλλαξετε θεσεις :p

Νοπ! Εκει θα βάλω την πεθερά μου αν αποφασίσει να ερθει μαζί μας τελκα.... Αν ειμαι τυχερός θα σκάσει κατα την διαρκεια του ταξιδιού!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Τα Blue Star πάντως κάνουν περισσότερη ώρα αλλά εχω την εντύπωση πως έχουν καλύτερες τιμές στα εισιτήρια γιατι δεν κοιτάς κάτι εκεί?

(δεν κάνω διαφήμιση από εμπειρία το λέω)

Όλες οι εταιρείες έχουν φοιτητικές εκπτώσεις; Γιατι στο site δεν ειδα στον Τύπο Επιβάτη να έχει την επιλογή Φοιτητής.

Μάλλον αυτό θα κάνω, θα κοιτάξω να νοικιάσω ένα αμαξάκι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουνε όλες φοιτιτική έκπτωση, εγώ βασικά μόνο για την ΑΝΕΚ έχω ακούσει να έχει....

Επίσης, αν επιλέγεις το High Speed για την ταχύτητα, οι 4 ώρες που λέει δεν ισχύουν(τουλάχιστον μέχρι πέρυσι δεν το έκανε σε 4 ώρες...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.