Jump to content



THE LAB VS PCTECH Μπαλιτσα 5χ5!ειστε μεσα??


Skinny13

Recommended Posts

Επειδη το ποδοσφαιρο ειναι πολυ βαρβαρο αθλημα τακλιν τραβηγματα και τετοια καλυτερα να το γυρισουμε σε μπασκετ μιας και υπαρχουν και πολλα ψηλα παιδια .Ποδοσφαιρο επαιξα ελαχιστες φορες μικρος και μονο σε κοντρες που ειχε η γειτονια μου με αλλες.Βεβαια με απο ενα τακλιν που εριξα σε καποιον και χτυπησαν τα ποδια του παλαμακια στον αερα τα αλλα παιδια δεν με παιζαν.:o

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Vagouridi..........Εισαι απο οτι βλεπω στα χναρια του Αμπονσά(βλεπε κοκκινη καρτα για 2 τακλιν στον Παπαδοπουλο).χεχεχεχεχεεεεεε:tomato: :tomato: :tomato:

Αντε ρε παιδες ποτε θα μαζευτουμε.....ανυπομονω να γνωριστουμε να δω ποσο πουσαρει ο καθενας τα ποδια του.χαχαχαααα.......επισης να κοντραριστουμε σε θερμοκρασιες σωματος και σε 3dMARK καλυτερης φασης γκολ.

Δυστυχως δεν μπορουμε να κοντραριστουμε σε συστηματα ψυξης....εκτος και αν ερθει κανενας σας με κρυμμενο Vapo.......ας μην πω που....χοχοχοχοχοχοοοοοοο:devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μου βάλατε ερωτηματικά εμένα???? Αν κανονίσετε Σαββατοκύριακο θα ανέβω λέω!!! Αριστερό μπακ παίζω...

Vag στο 5χ5, 7χ7 κτλ, στα μικρά γήπεδα δηλαδή, δεν επιτρέπονται τάκλιν... δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Χθες, στις 10:59]

Την τελευταία φορά που έπαιξα ποδόσφαιρο πάτησα τη μπάλα, έπεσα κάτω κι έσπασα το χέρι μου :o

Αλλά για μπασκετάκι μέσα :devil:

το διαβολακι, τι το ηθελες; μπας και φοβηθουμε; :p

τη μια και μοναδικη φορα που παιξαμε, 5 λεπτα αντεξες, μετα αρχισαν οι δικαιολογιες του στυλ "αχ αχ, ο αστραγαλος μου"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Και καποιοι στην ομαδα με ελεγαν Τερας....

:D :D :D :D :D :D :worship: :worship: !!!!! !!!!! !!!!! :rolleyes: :rolleyes: :):D με λιγα λογια lollllllllllllllllllllllllll

ρε vag ειχαν ενα δικιο την πρωτη φορα που βρεθηκαμε στην καμαρα και με πλησιασες νομιζα οτι θελεις φασαρια (πλακα κανω απλα αν θυμασε καθομασταν διπλα διπλα 10λεπτα μεχρη να καταλαβουμε τι παιζει και κοιτουσαμε ενα παιδακι με δισκετα )

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAXAX μα αφου μα σου του....Περιμενα καποιο στην καμαρα που να εχει σχεση με υπολογστες και να σου ενα παιδακι με μια δισκετα..την λιμπηστηκα και εγω λιγο την δισκεττα και ειπα να του την φαω..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.