Jump to content



Καλοκαιρινές φωτογραφίες


Recommended Posts

Δεν ξέρω τι κάνουν στο dpgr, εγώ λέω τη γνώμη μου σαν Γιάννης. Μου φαίνονται πιο πολύ σαν προσπάθειες paparazzi, παρά για φωτογραφία με θέμα "καλοκαίρι".

Θέλετε να δείξετε καλοκαίρι ή γκόμενα με μαγιό? Αν δεν ήμουν ήρεμος, θα τα είχα ήδη μεταφέρει πχ, συζήτηση κάνουμε, απλά η κριτική είναι αρνητική :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Το καλοκαίρι πιστεύω ότι δεν είναι βρεγμένες κορασίδες, είναι πολλά περισσότερα, σαν αυτά που έβαλε παραπάνω ο Γιάννης. Βέβαια η θεώρηση του τι είναι τι αλλάζει από άνθρωπο σε άνθρωπο. Προσωπικά θα ήθελα να βλέπω περισσότερο τοπία λιγότερο κρέας. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω

να σβηστουν τοτε.

προφανως ο σκοπος του Σταυρου δεν ηταν για να ζηλεψετε το καλοκαιρινο τοπιο ,ιδρωμενοι κατω απο τα βασανα της δουλειας.

Πιστευω ηταν (επειδη ελειπα δεν ημουν μπροστα οταν τις ανεβασε) πιο πολυ για χαβαλε.

Αν ενοχλουνε τοσο μη το κανουμε θεμα λοιπον ουτε να μπλεκουμε θεματα ηθικης μεταξυ μας.

Ας σβηστουνε για να μη χαλασουμε τη ζαχαρενια μας

Link to comment
Share on other sites

Αν και διαφωνώ κάθετα 90 μοίρες με jpavly και Αστρολάβο, δυστυχώς κατά βάθος (σχεδόν άπατο βέβαια) έχουν ένα μικροσκοπικό δίκιο (μετρημένο σε nm)... καλοί και οι πόλοι, αλλά όντως θα καταντήσει espresso και δεν λέει...

Σε 3 δευτερόλεπτα το μήνυμα ειλικρίνειας θα αυτοκαταστραφεί...

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω και 'γω μία... η photo βέβαια δέν είναι της προκοπής λόγω μηχανής.

Τοποθεσία: Φιλιατρά Μεσσηνίας - λιμάνι Αγίας Κυριακής.

Το κτίριο στο βάθος είναι πάνω απο 100 ετών, και ήταν παλιά τελωνείο. (και κατοικία του τελώνη.)

Η Μεσσηνία παλιά παρήγαγε κυρίως σταφίδα, και απο το λιμάνι αυτό γίνονταν εξαγωγές προς Γαλλία και Ιταλία.

Σήμερα είναι κατοικία κάποιου τυχερού, και είναι διατηρητέα.

198dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα ανεβάσω και την αρχική όποτε βρεθώ κάπου με καλή σύνδεση γιατί τώρα τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα.το κακό είναι πως εκείνη την στιγμή δεν ηταν και πολύ καλές οι συνθήκες λήψεις δυστυχώς με αποτέλεσμα και η αρχική να μην ειναι τόσο καλή.

Link to comment
Share on other sites

θα ανεβάσω και την αρχική όποτε βρεθώ κάπου με καλή σύνδεση γιατί τώρα τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα.το κακό είναι πως εκείνη την στιγμή δεν ηταν και πολύ καλές οι συνθήκες λήψεις δυστυχώς με αποτέλεσμα και η αρχική να μην ειναι τόσο καλή.

Εκτος και αν σε κυνηγουσε ενας αραπης να σε φυστικωσει καθως κομητες επεφταν σε αποσταση 50 μετρα απο σας δεν εχεις δικαιολογια.

Link to comment
Share on other sites

jpavly

δεν βρήκα ούτε ένα κάδρο αυτή τη φορά που να μου αρέσει

τη λουλού την βαρέθηκα

την έχω δει σε άλλα 3 Threads

πολύ άδειο το κάδρο

ψάχνω το θέμα,δεν βρίσκω σημείο ηρεμίας

4η έχεις ένα τεράστιο λευκό βέλος που με οδηγεί α)εκτός καρέ β)σε κενό

η βάρκα δεν είναι όλη μέσα. η αφαίρεσε όλο το τεντάκι ή δεν ξέρω

θα ήθελα όλο το παγκάκι ή κάτι παραπάνω

μοιάζει περισσότερο με αστοχία

παρά με επιτηδευμένο κόψιμο.

Δεν δίνεις αρκετες γραμμές για να φανταστώ το υπόλοιπο

αδιάφορη μου περνάει

για τις φωτογραφίες του κώλου,

άγχος πολύ του καλλιτέχνη διακρίνω,

και αν σου πόζαραν κιόλας χάλια τα κάδρα...

όχι άλλη κυτταρίτιδα!!!!!

θέλω κάρτες για τους άσχημους πάτους.....

Ας κάνουμε το Λάμπη μας καλύτερο :mamba:

Link to comment
Share on other sites

πολύ άδειο το κάδρο

ψάχνω το θέμα,δεν βρίσκω σημείο ηρεμίας

Έχεις δίκιο σ'αυτήν, έπρεπε να έχω εστιάσει απ' ευθείας πάνω στον ήλιο και να περιέχει μόνο τον φάρο και όχι το κάστρο αριστερά.

4η έχεις ένα τεράστιο λευκό βέλος που με οδηγεί α)εκτός καρέ β)σε κενό

η βάρκα δεν είναι όλη μέσα. η αφαίρεσε όλο το τεντάκι ή δεν ξέρω

Το τεντάκι όντως θέλει αφαίρεση, ο ορίζοντας είναι στο κέντρο που είναι κάπως λάθος. Το λευκό βέλος που λες ποιο είναι;

Για τις άλλες δεν έχω κάτι άλλο να πω, περσινές είναι, έχω μάθει κάτι παραπάνω από τότε. :)

Thanks για τις κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.