Jump to content



Η Hercules παρουσίασε


billpeppas

Recommended Posts

Την κονσόλα για χρήση με προγράμματα DJing για PC.

Καλή ιδέα , όμορφη υλοποίηση.

Δουλεύει μια χαρά η "συσκευούλα".

Κάτι σαν και αυτό ενν. στο άλλο thread ( της ESTRANGED για το πως να μιξάρει τα τραγούδια )

http://europe.hercules.com/showpage.php?p=87&b=0&f=1

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολύ πολύ καιρό...

Για κοίτα και αυτό... καλό είναι να ψάχνουμε και λίγο εε?

Όσοι βιαστήκατε να το πάρετε (σιγά μην το πήρε κανένας...) πηγαίντε το πίσω για επαναπρογραμματισμό αφού τα πρώτα βγήκαν με υπερευαίσθητο jog και σε ανύποπτη χρονική στιγμή το κομμάτι μπορεί να γύρναγε σιγά σιγά προς τα πίσω κτλ.

καλύτερο είναι αυτό... dac-2 αλλά λίγο ακριβότερο.

Link to comment
Share on other sites

Για φτηνή λύση καλή είναι , αλλά όχι αρκετή για έναν απαιτητικό μαθητευόμενο , ή εξοικιωμένο DJ.

Δεν πρόκειται ποτέ να φτάσουν αυτά που μπορείς να κάνεις με CDJ-100S , CDJ-1000 & CDJ-3000 , και με έναν καλό μίκτη ( Pioneer DJM-600 , Korg KhaosMaster , κλπ ).

Να μου πείς , κάθε πράγμα έχει τον σκοπό του.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Bleo8onh διακρινω μια ειρωνια στην απαντηση σου,γιατι αυτο???

Δεν νομιζω ο φιλος Πεππας να εχει δωσει τετοιο δικαιωμα....:p :p :p :p :rolleyes: :rolleyes: :sick:

ΥΓ.Ξερω και ενα με τον τοτο,αν θες στο στελνω με pm..:D

Link to comment
Share on other sites

Μα όχι φίλτατε! Πως σας δημιουργήθηκε η εντύπωση αυτή??!!

Ας μην το μπουρδελέψουμε άλλο αλλά τόσο καιρό έχω κρατηθεί, νομίζω συγχωρείται και μια ατασθαλία από μέρος μου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.