Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

GW Panther αγοράστηκε και φόρεσε το μεγάλο κανόνι.Φορτώνω και χρυσές και από τις 2 αλλά το damage είναι για σφαλιάρες,το μεγαλύτερο που έκοψε και μάλιστα η μεγάλη η χρυσή ήταν 500 κάτι,βέβαια τα περισσότερα βαριά τα πετυχαίνω στη μούρη,έχει χάρη που θέλω να βγάλω αποστολές αλλιώς θα έφευγε για παλιοσίδερα.Όλο το σουκού με ζώα ρε παιδιά.Σχεδόν κανένας δεν ήταν στο σημείο που έπρεπε,να έχεις το άρτι στην Fiery Silent και το μοναδικό scout να είναι στο αριστερό πίσω κουτάκι ακόμη πιο πίσω από τα tds & heavies και να είμαστε θεότυφλοι.
Αυτό το παιχνίδι μ'έχει κάνει ρατσιστή.Βλέπω CZ και είμαι σίγουρος πλέον πως 40 τέτοιοι μαζί κάνουν το iq μιας σαγιονάρας του Ελληνικού Στρατού.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι τυχαίο raziel. Σε πόσες ημέρες κατέλαβε αυτά τα κράτη ο Χίτλερ και σε πόσες το δικό μας. Εντάξει, από την στιγμή που κατέβηκε νότια δεν του πήρε πολλές ημέρες μέχρι να φτάσει στην Αθήνα αλλά από την άλλη μπήκε από σημείο το οποίο είχε την μικρότερη άμυνα. Δεν τόλμησε να μπει από Αλβανία...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cna said:

Τίποτα δεν είναι τυχαίο raziel. Σε πόσες ημέρες κατέλαβε αυτά τα κράτη ο Χίτλερ και σε πόσες το δικό μας. Εντάξει, από την στιγμή που κατέβηκε νότια δεν του πήρε πολλές ημέρες μέχρι να φτάσει στην Αθήνα αλλά από την άλλη μπήκε από σημείο το οποίο είχε την μικρότερη άμυνα. Δεν τόλμησε να μπει από Αλβανία...

Δεν θα διαφωνήσω,είμαι πλέον πεπεισμένος πως πρόκειται για μεγάλα ταγάρια με πολύ χαμηλό δείκτη νοημοσύνης και αυτοσεβασμού.Κι αν ακούγομαι ρατσιστής (προσωπικά χέστικουμ)
αυτοί είναι χειρότεροι ρατσιστές μιας και έχουν αποδείξει ότι με το καλημέρα στο παιχνίδι ψάχουν ομοεθνείς τους,δεν έχω δει πολωνό ή από τις άλλες φάρες να χαιρετάνε στ'Αγγλικά.Αφήστε που όταν γράφουν Αγγλικά παθαίνεις τυφλοποντικίαση.Ακόμη και στο armored warfare που τους έχω πετύχει οδηγάνε το άρμα λες και οδηγάνε χορτοκοπτικό.
Πήγαν οι Πολωνοί να πολεμήσουν με τα άλογα εναντίων των panzer II & III, πιο στόκος πεθαίνεις.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχ σε βίασε?Να προσέχεις όταν έχεις αντίπαλα bat τα περάσματα των meds,στήνουν καρτέρι εκεί,άσε ν'αδειάσουν τη γεμιστήρα τους σε άλλον και μετά κυνήγα τους,εγώ τους έχω πάρει στο κατόπι με το skoda T-50  ειδικά σε κοντές πίστες μιας και δεν έχουν γεμίσει ακόμη έτσι και συναντηθούμε και αδειάζω πρότως πάνω τους και φεύγω μ'ελαφρά.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, astrolabos said:

Έχω να κάνω μια δήλωση: ***** το ******** και τη ********** του ********* του Bat.-Châtillon. Αυτό μόνο, τπτ άλλο.-

Πόσες πρόλαβες να του ρίξεις; Κι αν του έριξες το πέτυχες; Κι αν το πέτυχες του έκοψες καθόλου ή έκανε bounce;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα να δω το replay. Θα πρέπει να τα έκανε όλα λάθος για να την πατήσει έτσι από το συγκεκριμένο arty, καθότι το έχουν νερφάρει κιόλας εδώ και κάποια patch (ναι, όταν πρωτομπήκε ήταν ακόμα καλύτερο για τον χειριστή του). Repair δεν είχες; Η όπισθεν ήταν χαλασμένη; 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.