Jump to content



HTC touch HD διαφορες αποριες.


Athens2004

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Oκ εκανα το Hspl και ειμαι στην διαδικασια φλασαρισματος . Και ποσταρω και απο το ιδιο pc :p ειδωμεν .

Spyrious θα σου στειλω το msn ( αν και δεν νομιζω να χρειαστει τωρα ) οταν παω σπιτι γιατι ποσταρω απο την δουλεια.:flower:

Eνταξει παιδια , τωρα κανει πρώτο boot τα 6.5.5 τα μαγειρεμένα. Να κανω update Και το radio τωρα ? η δεν χρειαζεται - επρεπε να το ειχα κανει πριν την ρομ ?

εδιτ2 Τωρα κανω και το radio.

Πολυ καλη ρομ αυτη που εδωσε ο Spyrious παντως , μερα με την νυχτα με την official.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη ρομ αυτη που εδωσε ο Spyrious παντως , μερα με την νυχτα με την official.

Τελικα μου φανηκε καπως φορτωμενη , και εψαξα κατι πιο κοντα σε official και με υποστηριξη Ελληνικων ( menus , μυνηματα , πληκτρολογιο , t9 ... ) κατεληξα στην

Black_Pearl_v3.4_GR ( πρωτο αποτελεσμα google , 2ρο ποστ.)

Link to comment
Share on other sites

Την Black pearl 3.4 είχα και εγώ.Απλά ο panosha πήρε iphone και σταμάτησε να βγάζει rom.Οπότε επειδή ήθελα win6.5 με το νεο manilla 2.5 αναγκαστικά έψαξα για άλλο.Απο black pearl τα είχα βάλει απο την έκδοση 2,0 και πάνω όλα.Φανταστικά roms.Και του xanny έχω βάλει απο την έκδοση 1,7 και πάνω πάλι όλα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ένα GTX Theme και πες γεια στο νέο σου κινητό. :)

HSPL πάντα γιατί δεν υπάρχει καλή / κακή ROM. Είναι τι σε βολεύει τώρα και τι θα θέλεις μεθαύριο. Δοκίμασε και κανένα Android αν έχει πάντως, το σηκώνει καλά το τηλέφωνό σου.

Link to comment
Share on other sites

Oπως σου ειπαν και τα παιδια... HSPL εγγυηση....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952 δοκιμασε και αυτη παει πολυ καλα....

Τωρα για το θεμα της φορτισης, να ξερεις οτι μεσω USB φορτωνει καλυτερα διοτι φορτωνει και πιο αργα...εγω το φορτωνω παντα απο USB το βραδυ και βλεπω οτι η μπαταρια αντεχει κατα 20% πιο πολυ....

Καλο ειναι να φορτιζεις κοντα στο 25%-30% την μπαταρια σου.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αν θυμάστε και τα παλιά κινητά τα αφήναμε το βράδυ να φορτίσουν και μετά ήρθαν οι ταχυφορτιστές, οπού έχουμε μέχρι σήμερα.

Όταν το φορτίζετε κλείνετε την οθόνη πάντως, φορτίζει πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επαιζα λιγο με το μενου και παρατηρησα πως στην καρτελα--πληροφοριες συσκευης το βλεπει σαν touch diamond2 t5353 !!!

wtf touch hd t8282 δεν θα επρεπε να λεει ? ? ?

Πριν λιγο φλασαρα το τελευταιο radio το 1.17 μηπως εκανα τπτ λαθος ? :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεληξα σε αυτην Kwbr_HD_3.0_Manila Eιναι παναλαφρη και παιζουν ολα σωστα ( και βλεπει και την συσκευη σαν Touch HD T8282 , οχι οτι με ενοιαζε πολυ απλα το αναφερω )

Ομως δεν εχει Ελληνικο Keyboard , Θελω ενα Ελληνικο Keyboard και αν γινεται οταν γραφεις να δοναει οπως αυτο που εχει τωρα. Εχουμε καποιο link ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.