Jump to content



HTC touch HD διαφορες αποριες.


Athens2004

Recommended Posts

1ον . Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το καλυτερο προγραμμα πλοηγησης ?

2ον . Με τον usb φορτιζει πολυ αργα ( 4 ωρες με ανοικτη συσκευη ) . Με τον επιτραπέζιο βελτιώνεται η κατάσταση . ?

Aυτα προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Athens και σε μενα οταν το φορτιζω απο τον επιτραπεζιο ειναι μια χαρα.Οταν του βαλω το usb πανω σε ενα usb φορτιστη αυτοκινητου κανει 6πλασιο χρονο να φορτισει....:suicide:

Εγω ελεγα μπας και ειχε προβλημα ο φορτιστης αυτοκινητου αλλαν μαλλον οχι....

Σε pc δεν εχει κατσι να το φορτισω ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Λογικο να φορτίζει περισσότερη ώρα αφου το usb,αυτοκίνητου δεν δινει την απαιτούμενη ένταση ρεύματος ωστε να φορτίσει την μπαταρία.

Αγόρασε εναν φορτιστή usb επιτραπέζιο να βρεις την υγειά σου

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση . Απο την memory card απο τον φακελο του iGO πως μπορω να στειλω συντομευση στην επιφανεια εργασιας ? Απο το μενου του htc προσθηκη widget δεν εμφανιζει το igo ουτε στην λιστα των προγραμματων . Το iGO τρεχει απο την memory card κατευθειαν . Κανω copy αλλα δεν ξερω σε ποιον φακελο να κανω paste shortcut.

Το βρήκα, , my device -windows- start menu - programms και ριχνουμε εκει την συντομευση , οποτε απο το add widget το εμφανιζει.

Link to comment
Share on other sites

Επισης με καποια rom περαν της default που ερχεται το τηλεφωνο εχει ασχοληθει κανεις ? Αξιζει να δοκιμασουμε καποια αλλη η ειναι , επικινδυνο - ανωφελο - κατι αλλο .

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως αξίζει.Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είμαστε με τα default roms.Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρό αυτή την rom.Σταθερότατη και πολύ γρήγορη.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=594151

και βάλε και το τελευταίο radio

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=466274

Link to comment
Share on other sites

Από το PC που το φορτίζεις το καλώδιο είναι "χοντρό" ή "λεπτό"; Με αυτό δηλαδή λειτουργεί ένας εξωτερικός σκληρός; Και το δικό μου HTC αργόυσε με λεπτό αλλά με χοντρό φόρτιζε πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως αξίζει.Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είμαστε με τα default roms.Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρό αυτή την rom.Σταθερότατη και πολύ γρήγορη.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=594151

και βάλε και το τελευταίο radio

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=466274

Λιγο πιο αναλυτικα . Καθως δεν εχω ξανα-φλασαρει windows mobile .

Tι κατεβαζω τι τρεχω πρωτα τι τρεχω μετα - Ελληνικα υποστηριζει ?

Link to comment
Share on other sites

Από το PC που το φορτίζεις το καλώδιο είναι "χοντρό" ή "λεπτό"; Με αυτό δηλαδή λειτουργεί ένας εξωτερικός σκληρός; Και το δικό μου HTC αργόυσε με λεπτό αλλά με χοντρό φόρτιζε πιο γρήγορα.

Χμμ ναι οντως παιζει ρολο εχω ακουσει . Απλα δεν μπορω να σου πω σιγουρα αν εχω το χοντρο η το λεπτο . Μαλλον το λεπτο πρεπει ναναι αφου αργει .

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να κανω update το radio αλλα μου ειπε πως δεν ειναι συμβατο με το ?rom? Οποτε λεω πρωτα θελει το rom , δοκιμασα να κανω το rom αλλα χτυπαει κατα την εγκατάσταση ,. ERROR [262] : UPDATE ERROR

Τωρα εκανα soft reset την συσκευη και απενεργοποιησα και το uac μηπως επαιζε ρολο . και ξαναδοκιμαζω

Τα ποσοστα δίνουν 1.1 να ζει μεχρι το μεσημερι το ΗΤC και 5.7 να εχει ψοφήσει :hehe:

post-1303-1416074574,1406_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν σου ειναι ευκολο γραψε οπως καταλαβαινεις τα βηματα για το 2ρο το προσωρινο ( τι κατεβαζουμε τι τρεχουμε πρωτα - τι αλλαζουμε ) η δωσε σε πμ το μσν σου γιατι στο φορα των xda καπως μπερδευτηκα . :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.