Jump to content



HTC touch HD διαφορες αποριες.


Athens2004

Recommended Posts

δεν το χρειάζεσαι το αρχείο αν έχεις την ιδια εκδοση kbwr 6.1 weather. Απλά αφού κάνει την αλλαγή στην registry που λέω εγώ. Πας στο softkeymanager (tick στο manila mode) στα settings και αλλάζεις το όνομα του shortcut ώστε να εμφανίζεται στην κάτω μαύρη μπάρα του τηλεφώνου σου με το όνομα που θες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Σε σένα πηγαινε ναι.

Πω εμένα δεν το κάνει αυτόματα όποτε το συνδέω με τον υπολογιστή..

Καμιά ιδέα?

Λοιπον τελικα το κανει .

Απο το μενου του καιρου απο το touch flo 3d πας setting --> download weather automaticaly.

Και για επιβεβαιωση οποτε πας στο μενου του καιρου χωρις να το εχεις στο pc συνδεμενο και χωρις καποια συνδεση απο τον παροχο κινητης και επισης χωρις wifi enable θα σου λεει οτι δεν μπορεσε να κανει auto-update

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μέρες δοκιμής... έχω να πω πως είναι απλή, γρήγορη και τα πάει μια χαρά με τη μπαταρία. Δυο ερωτησούλες:

1. Δεν έχει lock screen;;;

2. Βρήκαμε αυτό το κολπάκι να σταματάει η μουσική όταν τραβάμε το hands-free;;

1. Δοκιμασε για lock να κρατησεις πατημενο και το κουμπι αποριψης - τερματισμου κληση . Μια official ρομ που δοκιμαζω τωρα ετσι κλειδωνει . Οχι με slide μενου ομως . Απλως κλειδωνει και σε κανει prompt σε κουμπακι ξεκλειδωματος καπου πανω στην οθονη προς τα δεξια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ψάχνοντας λίγο σήμερα το τηλέφωνο επεσα πάνω στο αρχειο της ACE hellas ( 4-5mb~) Το οποιο ειναι κατι σαν update και Εξελληνίζει την rom (gui) , ( Αγγλική είχα περασμένη 6.1windows mobile ) επισης προσθέτει και Ελληνικο Keyboard . Αυτα κατάλαβα εγω . Ισως κανει και τπτ αλλο .

Οποιος το θέλει το ανεβάζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dsc08126wn.jpg

Σημερα του πέρασα απο περιέργεια android 2.1 (dualboot οχι standalone ) , Κλάσεις ανώτερο απο τα wm 6.1 παρόλο που το blackstone γιαυτα κατασκευάστηκε . Ταχύτατο απλο και λειτουργικο το android . Εκτος της κάμερας λειτουργουν τα παντα αποσο προλαβα να δω ( gps , μικροφωνο ακουστικο , wifi , bluetooth )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.