Jump to content



HTC touch HD διαφορες αποριες.


Athens2004

Recommended Posts

Δεν το έχω ψάξει πολύ το θέμα αλλά αν σε βοηθάει, τελευταία φορά που φλάσαρα, πέρασα τα 1.17.25/52.69.57.37. Όχι ότι χρησιμοποιώ πολύ όμως την κάμερα ή το ραδιόφωνο... :secret:

Εχεις το αρχειο τοπικα στον υπολογιστη σου ? Ανεβασε το στο rapidshare γιατι μαλλον την μ...κια με το radio την εχω κανει . :sorry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Εχεις το αρχειο τοπικα στον υπολογιστη σου ? Ανεβασε το στο rapidshare γιατι μαλλον την μ...κια με το radio την εχω κανει . :sorry:

:triniti:Όχι ότι το έχω κρατήσει αλλά το βρήκα κι [ame=http://rapidshare.com/files/280335586/Radio_1.17.25.09.Mreyes.htclive.es.rar]εδώ[/ame]!!!

Link to comment
Share on other sites

Thnx θα το περασω τωρα .

Αναφορικα ηταν το ραδιο . Δεν ξερω αν εφταιγε το αρχειο που φλασαρα η ο τροπος ( το φλασαρα με netbook το τελευταιο . ) Το ( ξανα ) φλασαρα απο το σταθερο και πηρε τα ισια του . Απλα φοβηθηκα μην ηταν θεμα hardware . Αλλα οκ .

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέληξες στην version που έχω και εγώ το τελευταίο 6μηνο.

Σου κάνει αυτόματα update ο καιρός και οι δορυφόροι (quickgps) όταν συνδέεις το κινητό με τον υπολογιστή? η πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μέρες δοκιμής... έχω να πω πως είναι απλή, γρήγορη και τα πάει μια χαρά με τη μπαταρία. Δυο ερωτησούλες:

1. Δεν έχει lock screen;;;

2. Βρήκαμε αυτό το κολπάκι να σταματάει η μουσική όταν τραβάμε το hands-free;;

Link to comment
Share on other sites

Εγω το κλειδωνω με το power off απο πανω το πατας μια φορα απλα σβηνει η οθονη αλλα δεχεσαι κλησεις κανονικα κ μυνηματα. Το wifi κλεινει ομως αν θυμαμαι. Το αλλο με το handsfree θα το ψαξω το βραδακι,.

Link to comment
Share on other sites

δεν κλειδώνει καλά πάντως έτσι... εγώ έβαλα shortcut κάτω δεξιά .

do the following regedit:

HKLM\Software\HTC\Manila >> then change HomeRSKpath (or HomeLSKpath) to "\windows\endkey.exe"

change Home RSK Text to reflect your changes.

HomeRSKpath= shortcut δεξια

HomeLSKpath =shorcut αριστερά

Link to comment
Share on other sites

Θες να γίνεις λίγο πιο περιγραφικός; Γιατί δεν κατάφερα κάτι με αυτό που έγραψες... :flag:

Από εδώ:

Download the attached DeviceLock.exe. Copy this file into your /Windows folder and edit your registry:

HKLM/Software/HTC/manila/HomeRSKPath

change the value to

/Windows/DeviceLock.exe

Also...

HKLM/Software/HTC/manila/HomeRSKText

change the value to

Lock

You can of course put DeviceLock.exe other places and change HomeRSKPath accordingly. Soft reset after the changes to registry.

DeviceLock.rar

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.