Jump to content



Ερωτηση για μελανια hp 845c


Recommended Posts

Καλημερες σε ολους.

Εχω εναν εκτυπωτη 845c που τον εχω κυριως για να εκτυπωνω κειμενα. Αλλα απο τα μελανια μου εχει παει ο κουκος αιδονι αφου ειναι πολλα και το μαυρο τελειωνει σε το πολυ 2 εβδομαδες. Το εγχρωμο ειναι ακομα της μαμας του 2 χρονια μεσα. Ακουσα για refillers που ξαναγεμιζουν το ιδιο μελανι αλλα ακουσα μαζι και διαφορα του στυλ χαλαει ο εκτυπωτης και αλλα τετοια. Η ερωτηση ειναι : Υπαρχουν τετοια πραγματα, ειναι ασφαλη και που μπορουν να βρεθουν?

Ευχαριστω προκαταβολικα.:)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορεί να χαλάσει είναι οι κεφάλες (να μπουκώσουν λόγο της χρήσης υγρού μελανιού διαφορετικής ποιότητας-πυκνότητας), αλλά αυτό δεν σε πειράζει γιατί οι κεφαλές είναι ενσωματωμένες στα μελανιά τα οποία θα τα πέταγες ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από maglaras [Σήμερα, στις 10:14]

Το μόνο που μπορεί να χαλάσει είναι οι κεφάλες (να μπουκώσουν λόγο της χρήσης υγρού μελανιού διαφορετικής ποιότητας-πυκνότητας), αλλά αυτό δεν σε πειράζει γιατί οι κεφαλές είναι ενσωματωμένες στα μελανιά τα οποία θα τα πέταγες ;)

Mπορω να ζησω με αυτο. Ξερει κανενας κανενα μαγαζι που να πουλα τετοια πραγματα στην αθηνα κ' προαστια?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.