Jump to content



DOTA 2


freestyler7

Recommended Posts

Αν χρειάζεται κανείς, έχω ελεύθερο key, αλλά θα πρέπει να μου το θυμήσει το απόγευμα που θα έχω σχολάσει.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Ενδιαφέρομαι για το κλειδί εαν έχεις σχολάσει :p και εαν υπάρχει ακόμα :)

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το κλειδί εαν έχεις σχολάσει :p και εαν υπάρχει ακόμα :)

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Ένα κλειδάκι για το τρελομύρμηγκο coming right up!

Για την ακρίβεια, λίγο αργότερα. Θα πάω σπίτι σε λίγο και θα τσεκάρω αν όντως έχω τα κλειδιά, γιατί μόνο το email είδα :)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ένα κλειδάκι για το τρελομύρμηγκο coming right up!

Για την ακρίβεια, λίγο αργότερα. Θα πάω σπίτι σε λίγο και θα τσεκάρω αν όντως έχω τα κλειδιά, γιατί μόνο το email είδα :)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Να ευχαριστήσω για το κλειδάκι

Αύριο με βλέπω να δοκιμάζω το παίγνιο

Εγώ έχω αφήσει την Dota στην εποχή που ήταν custom game του Warcraft

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εκανα πατατα και αργησα να το χρησημοποιησω το κλειδι που μου εστειλε ο [MENTION=6455]Arkan[/MENTION], εληξε σημερα που πηγα να κανω register στο steam

εαν καποιος εχει να μου στειλει αλλο θα του ημουν υποχρεος:baby:

[MENTION=22279]acct[/MENTION] , [MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION] , [MENTION=1014]Tsunami[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

να χαιρετησω και εγω την παρεα!

παιζει κανα κλειδακι για το παιχνιδι να το δοκιμασω και εγω επιτελους?

τι λεει σαν παιχνιδι και τι ελειψεις περιορισμους εχει σαν beta?

btw οποιος θελει δινω κλειδακι για warhammer 40k dawn of war

:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω κλειδί και για τους 2. Στείλτε μου με ΠΜ ένα mail να σας κανονίσω. :)

Περιορισμούς δεν έχει το παιχνίδι εκτός από το γεγονός ότι δεν έχουν γίνει port ακόμα όλοι οι ήρωες από την Dota 1 και δεν υπάρχουν κάποια features που θα είναι στο τελικό παιχνίδι (πχ tutorials για νέους παίχτες, LAN support, κτλ).

edit: lol. triple ninja'd!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22279]acct[/MENTION] , [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] , [MENTION=1014]Tsunami[/MENTION] , [MENTION=3623]EraserheadX[/MENTION]

λολ

Πειτε μου οτι δεν συνεννοηθηκατε και πως με καποιον περιεργο τροπο συγχρονιστηκατε ολοι μαζι :banging:

Εστειλα πμ στον πρωτο εθελοντη :flower::rofl: και αν τυχον δεν μπορεσει να με εξυπηρετησει θα επικοινωνησω με τον αστρολαβο (για να του ριξει και καμια καρτα που δεν θα μου εχει δωσει key :patsak:)

thanks a lot guys για την προσφορα :dance3:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22279]acct[/MENTION] , [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] , [MENTION=1014]Tsunami[/MENTION] , [MENTION=3623]EraserheadX[/MENTION]

λολ

Πειτε μου οτι δεν συνεννοηθηκατε και πως με καποιον περιεργο τροπο συγχρονιστηκατε ολοι μαζι :banging:

Εστειλα πμ στον πρωτο εθελοντη :flower::rofl: και αν τυχον δεν μπορεσει να με εξυπηρετησει θα επικοινωνησω με τον αστρολαβο (για να του ριξει και καμια καρτα που δεν θα μου εχει δωσει key :patsak:)

thanks a lot guys για την προσφορα :dance3:

Το σύμπαν συνωμοτεί για να παίξεις Dota 2! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.