Jump to content



DOTA 2


freestyler7

Recommended Posts

Τα 3 most viewed guides που ειδα για τον char, ειχαν ακριβως τα ιδια suggestions με αυτα που εδινε το shop (το ιδιο μας ειπε και ο 3ος της παρεας που παιζει "παρτε οτι σας δινει μια χαρα θα ειστε"). Στο LoL, εκτος ισως απο τα ADC αλλα και εκει 1-2 items κανουν σημαντικη διαφορα, δεν πρεπει να ακολουθησεις ουτε τα μισα suggested.

Τωρα για τα Spells/Runes/Masteries δεν εχω να πω κατι, ειναι απλα μια διαφορετικη φιλοσοφια. Μεχρι το 30 δεν ειχα παρει τιποτα απο Runes (και στα masteries πολλα τα ειχα συμπτυγμενα) και μια χαρα games εκανα. Την τρελη διαφορα ΔΕΝ την κανουν. Μπορει να υπαρχει το flash, αλλα, πχ, η Ashe εχει τραγικα μεγαλυτερο CC απο την Traxxex οποτε αντισταθμιζεται.

ΥΓ: Stealth? Στα bushes? Δεν βλεπω καμια "ευκολια" σε αυτο. Και το λογικο του να βλεπεις καποιον στο map που ΔΕΝ ειναι κοντα σου/κοντα σε καποιον αλλον ποια ειναι? Δεν ξερω αν ειχαν βαλει wards γιατι δεν προσεχα, αλλα εβλεπα για πλακα να μου ερχεται καποιος απο μακρια στο lane μου και προλαβαινα να φυγω (εκτος βεβαια απο τον butcher που επιανε το μισο map με το Q...).

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 most viewed guides που ειδα για τον char, ειχαν ακριβως τα ιδια suggestions με αυτα που εδινε το shop (το ιδιο μας ειπε και ο 3ος της παρεας που παιζει "παρτε οτι σας δινει μια χαρα θα ειστε"). Στο LoL, εκτος ισως απο τα ADC αλλα και εκει 1-2 items κανουν σημαντικη διαφορα, δεν πρεπει να ακολουθησεις ουτε τα μισα suggested.

Τωρα για τα Spells/Runes/Masteries δεν εχω να πω κατι, ειναι απλα μια διαφορετικη φιλοσοφια. Μεχρι το 30 δεν ειχα παρει τιποτα απο Runes (και στα masteries πολλα τα ειχα συμπτυγμενα) και μια χαρα games εκανα. Την τρελη διαφορα ΔΕΝ την κανουν. Μπορει να υπαρχει το flash, αλλα, πχ, η Ashe εχει τραγικα μεγαλυτερο CC απο την Traxxex οποτε αντισταθμιζεται.

ΥΓ: Stealth? Στα bushes? Δεν βλεπω καμια "ευκολια" σε αυτο. Και το λογικο του να βλεπεις καποιον στο map που ΔΕΝ ειναι κοντα σου/κοντα σε καποιον αλλον ποια ειναι? Δεν ξερω αν ειχαν βαλει wards γιατι δεν προσεχα, αλλα εβλεπα για πλακα να μου ερχεται καποιος απο μακρια στο lane μου και προλαβαινα να φυγω (εκτος βεβαια απο τον butcher που επιανε το μισο map με το Q...).

Αν δεν βαριεσαι μπορεις να μου πεις το char και τα items?

Γιατι εγω σε αυτους που παιζω διαφωνω σε πολλα suggested.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ζήτησε άλλος ένας φίλος Dota 2 invite, οπότε αν του περισσεύει κανενός ας μου στείλει ένα PM ή να μου μιλήσει στο Steam ;)

edit: Μόλις πήρα από τον Makam και τον ευχαριστώ.

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κατεβασει το ντοτα2 γτ εχω ακουσει πως δν υπαρνει καλυτερο παιχνιδι στην κατηγορια του και θα ηθελα μερικες πληροφοριες!!Ακομη το πλαη μου ειναι κλειδωμενωμενω και δν μπορω να παιξω!!τι μπορει να φταει???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχουν μοιράσει τόσα invites τον τελευταίο καιρό που δεν νομίζω να έχει μείνει κανείς που να μην έχει. Όλοι οι φίλοι μου έχουν μια 10ρια και κάθονται στο steam inventory.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν περνάνε επιτέλους σε open beta... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή κατέβασε οπωσδήποτε τους τελευταίους οδηγούς για την κάρτα γραφικών σου. Αν αυτό δεν διορθώσει το πρόβλημα, δοκίμασε κατά σειρά τα παρακάτω:

1. Δεξί κλικ στον τίτλο του παιχνιδιού στο Steam > Properties > Set Launch Options και γράψε:

-refresh 60

2. Το ίδιο με παραπάνω και πρόσθεσε

-windowed -w 1680 -h 1050 -noborder -novid (μπορείς να αλλάξεις τα νούμερα για να ταιριάζουν στην οθόνη σου)

Αν δε δουλέψουν τα παραπάνω, μάλλον θα πρέπει να ρίξεις μια ματιά εδώ:

http://steamcommunity.com/app/570/discussions/

ΥΓ: Έχω καμιά ντουζίνα αντίγραφα ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.