Jump to content



ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΕΣΤΑ


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LordOfRings

μμμμ ROVER εχω και εχει παρουσιασει πολλα προβληματα..... (Αλα θα ηθελα ενα MG)

μαλλον γιαπονεζικα θα ελεγα.....

Μονο πολλα???Εμενα παμπολα 620 ΤΙ

11.000,000 και και με αυτα που εβγαλε 3 φορες το πληρωσαμε...ευτυχως αυριο φευγει

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

όσο για το τριξιμο στην κολονα , κανε το εξης και θα με θυμηθεις : Ρίξε λίγο αντισκωριακό -λιπαντικο λάδι σε σπρέι στον θολο της πόρτας στο σημείο που μαγκώνει το γλωσίδι της πόρτας, καθως και στο μηχανισμό της κλειδαριας ,πάντα στο προφιλ κι οχι στην τρυπα ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn [Σήμερα, στις 13:25]

Μονο πολλα???Εμενα παμπολα 620 ΤΙ

11.000,000 και και με αυτα που εβγαλε 3 φορες το πληρωσαμε...ευτυχως αυριο φευγει

ουπς τωρα το ειδα αυτο....

....στο καλο να παει και περαστικα στον επομενο ιδιοκτητη....

να υποθεσω οτι θα αντικατασταθει με κατι αντιστοιχης ιπποδυναμης οπως?????

:whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ea6gka στο ξαναειπα! Εισαι ατυχος! Εμενα 10 μηνες τωρα δεν εχει βγαλει τιποτα! Και απο φιλο που εχω σε συνεργειο φορντ μου λεει οτι δεν εχει δει προβλημα σε φιεστα! Το μονο προβλημα ειναι το θορυβωδες σασμαν το οποιο ειναι πρωτη προτεραιοτητα απο την φορντ και δουλευουν πυρετωδως νεα εκδοση που λεει θα αλλαζεται δωρεαν. Η φορντ το χαρακτηριζει απλα ως προβλημα νεοτητας!

Και κατι ακομα! Διεκδικησε αυτα που δικαιουσε! Αν εχει τοσα πολλα προβληματα διαμαρτηρησου στην φορντ γερμανιας! Στο εχω ξαναπει! Δεν θα παει χαμενο το e-mail! Θα εχεις απαντηση και μαλιστα μεσα σε μερικες ωρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Το δικο μου το ρoβερακι εχει μηχανη honda... :)

Και μενα απο το accord την 2λιτρη με τουρμπινα που εβαλαν μετα....

ΤΟ ΓΕΛΙΟ

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΡΟΒΕΡ ΠΑΙΔΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

ουπς τωρα το ειδα αυτο....

....στο καλο να παει και περαστικα στον επομενο ιδιοκτητη....

να υποθεσω οτι θα αντικατασταθει με κατι αντιστοιχης ιπποδυναμης οπως?????

:whistling :whistling

Μπα πεσαμε λιγο στα 123 αλογακια

ρενο λαγκουνα ΙΙ 1.8λτ

του χρονου θα δωσουμε το μικρο ομως και θα επανελθω παλι στα καλα:)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ψηφίζω Japan! πλέον τα αυτοκίνητα τους, πέρα από τις "παραδοσιακές" τους αξίες, έχουν αποκτήσει και design και οδική συμπεριφορά.

Προσωπικά έχω για 2 χρόνια, ένα Almera Challenge 1.5, έχω κάνει ταξίδια μπόλικα, το έχω "σκίσει", και δεν έχει κάνει κιχ, το παραμικρό μιλάμε... υπερευχαριστημένος!

Αν είχα.... κατά αύξουσα τιμή... Corolla 1.8 Τ Sport - Civic Type-R - Nissan 350Z - Honda NSX.... και μετά ξύπνησα..

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ, δαιδαλε το ΝΒ-1 το πηρες? κοιτα το ξερω οτι ειμαι ατυχος αλλα η δικαιολογια του τυπου που μιλησα στην ελλαδα ηταν ψιλοαπαραδεκτη . μου λεει οτι στα εκατομμυρια αυτοκινητα που παραγονται καποια ειναι ελλατωματικα. ενταξει το δεχομαι , αλλα αφου φτιαχνονται τοσα ας δινουν καινουρια σε καποιες περιπτωσεις. δεν νομιζω να φτωχευουν ετσι. ελπιζω να ειναι η τρελευταια φορα. ειλικρινα την επομενη δεν θα παρω εδω τηλεφωνο αλλα γερμανια κατευθειαν .

Link to comment
Share on other sites

ωραια απο υπολογιστες ξεφυγαμε και μιλανμε για αυτοκίνητα,,,,

Λετε να κανω ο/c την μηχανη του αυτοκινητου ..,, πως ανεβαινει το hp του αυτοκινητου???

να μπω στο bios λετε?? η εχει τπτ jumperakia κρυμμενα ωστε να βλέπει τον κινητηρα ως 2λιτρο και να γινει απιτελους το ο/c,...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.