Jump to content



ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΕΣΤΑ


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 02:42]

ωραια απο υπολογιστες ξεφυγαμε και μιλανμε για αυτοκίνητα,,,,

Λετε να κανω ο/c την μηχανη του αυτοκινητου ..,, πως ανεβαινει το hp του αυτοκινητου???

να μπω στο bios λετε?? η εχει τπτ jumperakia κρυμμενα ωστε να βλέπει τον κινητηρα ως 2λιτρο και να γινει απιτελους το ο/c,...

Μη το λες

Μπορεί να παίρνει υπερχρονισμό ο εγκέφαλος του αυτοκίνητου!

Αντί για ένα σπινθήρα σε κάθε σημείο ανάφλεξης να οδηγεί τον ή τους πολλαπλασιαστές να σπινθηρίζουν δύο φορές τα μπουζί!

Την είπα??

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

μιας που πιασαμε συζητηση γαι αυτοκινητα (παλι) εγω αυτο το καιρο σκεφτομαι για μεταχειρισμενο,

Nissan Micra 93

citroen ax 92-94

citren zx

peugeot 106 (αμα το βρω σε καλη τιμη)

ποιο απο αυτα λετε οτι ειναι καλυτερο να παρω?

Link to comment
Share on other sites

πάρε το Μicra - Μην το συζητάς! - είναι το Κ11 έτσι? (το "στρογγυλό"..)

Είχα και εγώ Μicra 1000 95'', το έκανα μετατροπή σε challenge, 110000 "σκληρά" χιλιόμετρα, και δεν παραπονέθηκε ποτέ! Το τυπικό service και μόνο...

(’σε που το πούλησα και σε καλή τιμή..)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και παίρνει οc το αυτοκίνητο. Μόνο που πρέπει να πάρεις ειδικό εξοπλισμό. Ξέρεις, τόρνο, φρέζα, κτλ. Και modding μπορείς να κάνεις στο case και όλα.

Σα PC σου λέω!

DJD, μου φαίνεται ότι έχει πρόβλημα στα ηλεκτρικά το αμάξι της αδερφής σου.

Link to comment
Share on other sites

ρε η χαλασμενη αντλια μου κρατουσε τον κινητηρα. ασε τον θορυβο. και οντως ειχε δικιο καποιος απο εδω μεσα οταν μου ειπε οτι οι τριγμοι ηταν απο τη πορτα. επιτελους ανασταση!!!!

ας ελπισω να μην ξαναπαθω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Καλησπέρα! Βρήκα το συγκεκριμένο θέμα ψάχνοντας απεγνωσμένα στο διαδίκτυο, γιατί είμαι παθών κάτοχος ka μοντέλο 2010. DJD Ξέρεις μήπως πόσο κόστισε το θέμα με το τιμόνι; Έχω ακούσει 5 διαφορετικές απόψεις, για αισθητήρες κλπ. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Βρήκα το συγκεκριμένο θέμα ψάχνοντας απεγνωσμένα στο διαδίκτυο, γιατί είμαι παθών κάτοχος ka μοντέλο 2010. DJD Ξέρεις μήπως πόσο κόστισε το θέμα με το τιμόνι; Έχω ακούσει 5 διαφορετικές απόψεις, για αισθητήρες κλπ. Ευχαριστώ πολύ!

Αδερφέ έχω δυσκολία να θυμηθώ τι έφαγα πριν μια βδομάδα όχι να σου πω πόσο κόστισε το τιμόνι 9 χρόνια πριν... όσο και να χε τότε δε θα χει και καμιά σχέση με τώρα. Δυστυχώς δε θυμάμαι τίποτα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.