Jump to content



F.E.A.R 3


mariosdeme

Recommended Posts

7.5 είναι στην κριτική του καθενός, και το Portal είχε πάρει υψηλή βαθμολογία και μόλις το έβαλα το έβγαλα, μηδέν ενδιαφέρον, ασε που αυτός ο βαθμός δεν είναι και άσχημος !!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
7.5 είναι στην κριτική του καθενός, και το Portal είχε πάρει υψηλή βαθμολογία και μόλις το έβαλα το έβγαλα, μηδέν ενδιαφέρον, ασε που αυτός ο βαθμός δεν είναι και άσχημος !!

Συνηθως το gamespot παιζει στα γουστα μου, οσα εχει βαθμολογησει με κατω απο 8.5 τα εκανα unistall πριν την ωρα τους.Στο 98% των reviews συμφωνω μαζι τους.

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 απογευματα το τελειωσα, συνολο 5-6 ωρες (ισως βαζω και πολυ..) Υπαρχει και η δυνατοτητα να ξαναπαιξεις σαν Fettel, το δοκιμασα λιγο αλλα μπαααα, δεν θα παρω.. Τραγικα μικρο και τραγικα μετριο κατα την γνωμη μου..

Link to comment
Share on other sites

καλα το 1 ηταν κορυφη δεν συγκρινεται,θυμαμαι οταν ειχε πρωτοβγει τα 9αρια σε ριβιου.

το 2 οχι τοσο δυνατο οσο το 1,το 3 απλα ακολουθει με ενα ταπεινο 7ρακι.

βεβαια εχουμε τρεξει και τοσα fps ρε σεις απο τοτε,νταξ παιζει ρολο,ειναι λιγο μπουχτισμα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εμεινα ενθουσιασμένος.Μου φαίνεται κάπως βαρετό.Γραφικά δεν έχει εντυπωσιακά,παρόλαυτά είναι σχετικά βαρύ.Το μόνο πράγμα που κατάφεραν πολύ καλά είναι τα load times.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το πρώτο FEAR ήταν απίστευτο και το 2 σε ένα βαθμό. Το τελευταίο μπορούσαν να μην το έβγαζαν. Oι αναβολές μου άρεσαν. Ίσως περίμεναν να το τελειοποιήσουν.:fun:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.