Jump to content



Battlefield: Play4Free


dfk_7677

Recommended Posts

Τα ιδια με του narta,για τους πρωτους 5:

2DVT-CAZR-6Q5Y-GH57

thanks, μπηκα με τον κωδικο σου...μετα απο 1 ολοκληρη μερα εντυπωσιαζομαι που δεν ειχαν ηδη μπει 5 ατομα...

Παντα ηθελα να δοκιμασω COD/BF αλλα δε ψηνομουνα να πληρωσω το game γιατι ηξερα οτι μαλλον θα βαρεθω γρηγορα... αυτο ηταν οτι πρεπει!

Τα λεμε μεσα παιδια, γραφτε και κανα nickname...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Είχα δηλώσει συμμετοχή στο beta, πριν ~1.5 βδομάδα μου έστειλαν κλειδί, το εγκατέστησα, το έτρεξα, έφτιαξα έναν χαρακτήρα, πάω να εξοπλιστώ σαν αστακός, βλέπω το κουμπί "BUY" δίπλα από κάθε όπλο, κράνος κλπ, το κλείνω, το κάνω απεγκατάσταση και μετά I LOL'd... με θεωρούν τόσο ηλίθιο που πάνε να με κάνουν να πληρώσω ξανά το bf2...? WTF, τι ληγμένα τρώνε εκεί στην ΕΑ...?

Εχω την εντυπωση οτι αγοραζεις πραγματα με τα in-game credits, after all beta ειναι ακομη..

Δεν θα εκπλαγω ομως εαν μετα το περας της beta φασεως δουμε 13863497689 πραγματα με $$ και 4-5 πραγματα μοναχα δωρεαν με in-game credits.. Μιλαμε για την EA φυσικα.. Ειδαμε τι εκαναν και στο NFS:World με το φιασκο του starter pack, καθως και την μετεπειτα πορεια του παιχνιδιου που εγινε μηχανισμος αρμεγματως χρηματων..

Οπως και να χει, προς το παρων δεν μπορω καν να παιξω.. Συνεχως μου κανει [Matchmaking error] Timed out, (Error2)

Μοιαζει σαν να μην προσπαθει καν να συνδεθει.. Στα forums του BF: P4F δεν βρηκα καποια λυση περαν απο "Known issue, we're working on it"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάντως έχει αρκετά bugs... Αρχικά με αφήνει να παίξω το πολύ 3 παιχνίδια. Μετά κολλάει, σε πετάει έξω και στο παράθυρο του παιχνιδιού βλέπεις δύο τρίγωνα, άσπρο/μαύρο.

Ύστερα, δε μου δουλεύει η ροδέλα του mouse για αλλαγή όπλου με αποτέλεσμα να πρέπει να τα αλλάζω με 1-2-3-κλπ, πράγμα που αργεί πολύ και φυσικά πολλές φορές χάνεις.

Από απόκριση και lags πάντως, είναι σε πολύ καλό επίπεδο, σε αυτό έχουν κάνει καλή δουλειά και μιλάω για πίστες που σπάνια έχουν λιγότερα από 30 άτομα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Το mouse acceleration ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ ? :wall::wall::wall: οταν εφτασα στο 3ο λεπτο και το ακουσα απτο στομα του τυπου που εκανε το first peek video τρελαθηκα :S

Η ροδελα παλι καλυτερα ετσι, ευκαιρια να μαθεις να παιζεις σωστα :p

Link to comment
Share on other sites

"You're Invited to the Battlefield Play4Free BETA!

AMD Gaming Evolved brings you access to the battlefield as a thank you for subscribing to our newsletter. Get your beta code at the link below but please make sure you update your contact information and opt-in to future gaming news from AMD. Please note that the beta is only open to residents of North America, Europe and Australia."

Oποιος θελει ενα πμ με εμαιλ και του κανω forward το μαιλ για κλειδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πολλα bugs ομως στην closed beta με το παιχνιδι να ειναι κυριολεκτικα unplayable

Μια χαρά παίζει... Δε βρίσκω κάποιο ιδιαίτερο bug. Το μόνο που μου κάνει είναι ότι μετά από 2-3 πίστες, κολλάει και δε μπαίνει στην επόμενη. Μικρό το κακό, το κλείνω και το ανοίγω πάλι.

Πάντως αν παίζει κάποιος, θα με βρει ως Billy_Sig (Billy Sing θα έπρεπε, αλλά το έκανα λάθος την ώρα που το έγραφα :o)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το game και μου φανηκε αρκετα καλο σαν gameplay,με εψησε να αγορασω το BadCompany2 ,υπαρχει καποιος που εχει παιξει και τα 2 να πει αν το BC2 ινε το ιδιο καλο στο gameplay με αυτο.

Παρα να δωσω κανα 20 ευρω εδω για οπλα μηπως αξιζει καλυτερα να παρω το BC2 η δεν εχει καμια σχεση με αυτο?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.