Jump to content



Πιαστε τα 250 FSB ευκολα! (c inside)


nycos

Recommended Posts

Λάθος Μέγα Λάθος Κάθώς τα 250 fsb είναι πολή ευκολο να τα πιασεις όποτε θές και μάλιστα όχι μόνο !!! ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ !!! .

PART 1

Ο τροπός απλούστατος ανηγουμε τον Η/Υ με block eleven φυσικά.

TEC 1KW και τάση 2.2 V Full Load 200 W Tec στό chipset .

Μετά απο 10 λεπτά prime είρθε η ώρα του΄metabench και καθώς το τεστ ειναι κποντά στο τέλος του.:jump::inlove: :worship: :woot: :worship: :magic: :upside::p

ή Συνεχεια στο Part 2

Link to comment
Share on other sites

Part 2

Το bench τελείωσε 5343 πόντοι

αμάν να προλάβω να κρατήσω Photo και για κακή μου τύχη ξεκινάει σεισμός το ρεύμα κόπηκε το ups να κάνει σα τρελό καθώς το Tangan το ξεζουμίζει

ή καρδία μου χτυπάει σα τρελή καθώς τρέχω να ξεφύγω και σκέπτομαι αν θα το ξανάπετίχω

Τάκη Τάκη ξύπνα 9:00 είναι θα αργήσεις στη δουλεία. Αδελφούλη μου ξύπνα πάλη Όνειρο βλέπεις.

ηθικό Δίδαγμα ο πεινασμένος καρβέλια ονειρέυετε ΄καθώσ έχω to block την αντλία το ψυγείο και τους σωλήνες και μου λείπει το sround και τα ράκόρ 5 ημέρες τώρα.

:p:tomato: :tomato: :tomato: Κανένα γιαουρτί δεν έχει rootx κάτι πρεπει να κάνεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 11:08]

Χθες που ξεκινησε το τοπικ ηταν 1.

Η αριθμηση παει ως εξης : 1, 2, 3, 4, 5, .......ν

δες την ημερομηνία που το πόσταραν..... ελα ρε χαλαρά....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.