Jump to content



(A64 overclock)... Ειμαστε λιγοι αλλα καλοί!


Vadergr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:30]

ναι αλλα το κορυφαιο το χασαμε , 911

Η 959 είναι πολύ καλύτερη και συλλεκτική. Μόνο 200 κατασκευάστηκαν. (Ο Bill Gates έχει τη μία από αυτές! Τον μισώ!)

Link to comment
Share on other sites

Χρηστακο είχα και εγω update με τις gay μνημες μου κιολας δυστυχως δε προλαβα για sshot καθως τα ευχαριστα συνεβησαν 2 ώρες πριν αναχωρησω για Λαρισα που βρίσκομαι τώρα.

2320 2.5-2-3-7 37 SuperPi 21600 3d2k1(420-365) 6400 3d2k3(high Quality)

Τελικα το Cpu ειναι πολυ δυνατο (1.52vc -2320)αλλα έχω λάθος στο superpi 32 mbyte(not converg) με high priority μονο(σε normal τερματιζει σωστα) σε οτιδήποτε πάνω απο 226,παρόλο που έβγαλε κανονικα 232 Μhz 250 test στο memtestx86 v1.0.

Oποτε αγοραζω 2 512αρια δυνατα και επανέρχομαι δρυμιτερος καθώς για vmem (ειμαι και εγω χέστης λόγω προσφατων γκαντεμιών) mod δε το βλέπω

Aντε και εις ανώτερα και θανατος στους προδότες ΑΣΧΕΤΟ :devil:

Link to comment
Share on other sites

Eχω μπει στον πειρασμο να ξανατρεξω το superpi με μεγαλο fsb ωστε να ξαναπιασω το 35αρι πριν φαω μπλε οθονη αλλα κωλονω.Δεν με νοιαζει για το μπλε,αλλα μην γινει κανα κουφο με το raid και τρεχω μετα.Ειμαι χεστης τελικα... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.