Jump to content



Gran Turismo 5 (PS3)


racer

Recommended Posts

Α, δεν είναι τίποτα, μια απόφαση.

Η Driving Force GT είχε πέρσι περίπου 70 ευρώ και τη σνόμπαρα γιατί μου φαινόταν φτηνή, άρα και όχι και τόσο καλή. Φέτος από το ίδιο κατάστημα έχει 140. Ορέ που πάμε ρε... Δεν ήξερα να πάρω καμιά 10αριά να πουλάω τώρα!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Σας είπα η GT είναι μια χαρά ρε, εγώ που επαιξα στον Ορέστη Dirt 2 και οδηγούσα με το 1 χέρι απο το feedback μετά απο 2 γύρους το ένιωσα το πιάσιμο, ε μια χαρά για τα λεφτά της.

Πέτρο, αν δεν έχω καμία μπιατς το απόγευμα/βράδυ για ρεκτιφιε και καλίμπρα θα σου σκάσω τηλ γιατι με ψήνεις τρελά!

Link to comment
Share on other sites

Καλό το game. Να θυμίσω ότι από τιμόνι έχω το griving force pro, μακάρι να μπορούσε να έρθει και ο Γόμαρος να φέρει το G25 που δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ. Ενώ το GT το δοκίμασα προχτες.

Καλό θα ήταν να ήξερα αν θα έρθετε σήμερα γιατί έχω μια δουλίτσα στις 8μιση, η οποία όμως μπορεί να μεταφερθεί για άλλη μέρα (αρκεί να το ξέρω σίγουρα). Αλλιώς αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Άξιζε δηλαδή η αναμονή για 5 χρόνια;

Αυτή η ερώτηση μπορεί να απαντηθεί μόνο σε βάθος χρόνου. Να δούμε και το multiplayer τί κουμάσι είναι, από ότι είδα μπορούμε να φτιάξουμε private room και να μαζευόμαστε.

Το username μου είναι Petros_Greece.

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο θα σου σκάσω τηλ κατα τις 5 παρά τότε, και θα εχω μιλήσει και με Γομάρι αν είναι που θέλει να βρεθούμε γιατί ξέρει πως μπορεί να του πουλήσω την μηχανή + τους 2 φακούς 20 ευρώ! :p:p

Link to comment
Share on other sites

με σκλαβωνεις....

θα το σκεφτω αν θα φερω την g25.....

για τι ωρα λεμε ; και επισης πες μου via msn την διευθυνση σου

dolly : παμε σπιτι του να τα κανουμε αλιμπα ολα ; να του παρουμε και το ps3? :D

btw ειναι και το τριποδο και το ρουχο που ξεχασα (σσσσσουτ ολοι , αμεσως στο πονηρο :p)

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρρωτιέσαι γιατί μας κρεμάνε κουδούνια....

θα δω τι θα παίξει και σε παίρνω, πάμε πέτρο, τον δένουμε, του παίρνουμε 20 φακούς και το PS3 και μετά τον μπανάρουμε απο το φορουμ!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον σε ενδιαφέρουν τα Civic Type-R και όχι το NSX Type-R ή το Integra Type-R, πάρε:

Civic Type-R (ΕΚ) 1997, 1600cc 182 BHP 3πορτο.

και

Civic Type-R (ΕΚ) 2008, 2000cc 221 BHP 4πορτο με αεροτομή.

Αυτά έχει στα καινούρια οχήματα, στα μεταχειρισμένα δεν έχει Civic Type-R, 2πορτο δεν πήρε το μάτι μου (εκτός αν 2πορτο εννοείς το 3πορτο).

Link to comment
Share on other sites

εχει σιγουρα το ΕΚ ( το πρωτης γενιας , ) το επ3 ( 2ρης ) και 3της εχουν βγει 2 το ευρωπαικο και ο ιαπωνας τον ιαπωνα τον εχει απο οτι ειδα .

γιαυτο λεω .

tn_7383_Civic_Type_R[6].jpg

Εδιτ . Δεν το εχει .

Link to comment
Share on other sites

IC-2 με τη M5

Όσο προσπαθούσα έκανα χρόνο 100-150 msec πάνω από το χρυσό. Μόλις απενεργοποίησα το TC και αφέθηκα ελεύθερος, έκανα χρόνο 60 msec πάνω από το χρυσό την 1η φορά και 50 κάτω από το χρυσό τη 2η.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.