Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από steliosk1 [Σήμερα, στις 21:21]

psilohac για τις μνημες το cooler απο που?

ΟCZ είναι...

Φίλε psiloshac, μπορείς να βγάλεις μια φωτό με τις βάσεις του κουτιούτ της υδρόψυξής, γιατί αυτό τον καιρό ψάχνω κάτι παρόμοιο...:whistling

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πολυ θορυβώδες και κανει πολυ καλη δουλεια....

Οσο για τις βασεις ειναι βιδες 1 ιντσας με κεφαλι 1+1/2 με το παξιμαδι κολλημενο με σιλικονη και παταει σε 4 τετοιες...

Αλλα σκεφτηκα κατι αλλο...Σε 3-4 μερες αναμεινατε να το δειτε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από psiloshac [Σήμερα, στις 03:16]

Δεν ειναι πολυ θορυβώδες και κανει πολυ καλη δουλεια....

Οσο για τις βασεις ειναι βιδες 1 ιντσας με κεφαλι 1+1/2 με το παξιμαδι κολλημενο με σιλικονη και παταει σε 4 τετοιες...

Αλλα σκεφτηκα κατι αλλο...Σε 3-4 μερες αναμεινατε να το δειτε...

Για δόσε μια φωτό...

Link to comment
Share on other sites

Οντως εργοταξιο...Κυριαρχεί η πλήρη ακαταστασία....

Φωτο πως??Αν βγαλω τις βιδες θα πεσει στο κουτί....

Πα;ντως αυτο που σκεφτομαι να βαλω μετα ειναι ποδια απο τα έπιπλα αυτα τα πλαστικα που βαζουν οι ξυλουργοί...Ειναι και ρυθμιζόμενα και με ενα βαψιματάκι θα ειναι τέλεια....

Link to comment
Share on other sites

psiloshac αυτό το πράμα για τις μνήμες δεν σου καμπέι το ayrflow από το κουτί σου ? εγώ είχς το Dominator και με έσκιζε και το χαμήλωσα σε ύψος κάνοντας μια ptenta με αυτά τα βιδάκια που μπαίνουν πίσω από την μητρική αν μπορέσεις βγάλτο και μετρα θερμοκρασίες στα pipe σου πριν και μετά εγώ εκεί είχα πιο πολύ το πρόβλημα στον cpu είναι 1-2 βαθμούς κάτω όταν το χαμήλωσα

Link to comment
Share on other sites

καλα μαν μην βαρας..Απο υπνο ειμαι....Ορίστε...

http://img174.imageshack.us/img174/4692/dsc01876ek7.jpg

@Vatos_locos οχι δεν εχει διαφορα....Γιατι πρωτα εστησα το νερο και δεν καθόταν λόγω καρτας γραφικών και το έβγαλα....

Δουλεύε το ίδιο και μετά που το έβαλα μονο με το πανω πιαστρακι παλι το ίδιο δούλευε...

Link to comment
Share on other sites

ok κατάλαβα αυτό που έχω εγώ ήταν αρκετά ψιλό λόγο ότι προορίζεται γιατίς Dominator που έχουν αρκετά μεγάλες ψήκτρες αλλα τώρα και εμενα σχεδόν ακουμπάει στις μνήμες :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirDiman [Σήμερα, στις 10:16]

psiloshac- Καλοδούλευτο το μαραφέτι!, το κουτί της υδροψυξης που το αγόρασες?? :whistling

Το κουτι ειναι Made by Κοπριτης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.