Jump to content



Painkiller is out !!!


unstoppable

Recommended Posts

Εχω παιξει το demo και ειναι κορυφη.Ασχετο αλλα το ειδα και σε ενα μηχανημα με Fx5200 και σε 800*600 με ολα full εκτος απο ΑΑ&ΑF πηγαινε κυριλε.

Πραγματικα αξιολογο παιχνιδι.Δοκιμαστε τα physics p.x ριχτε κανα παλουκι σε καρο.Βγαζουν πολυ γελιο :D

Link to comment
Share on other sites

Οι απαιτήσεις είναι πολύ υψηλές

Minimum:

- OS: Windows 98SE/ME/2000/XP

- CPU: 1.5 GHz Pentium III or AMD Athlon processor

- RAM: 384 MB

- CD-ROM/DVD-ROM: 8X speed

- Hard Drive Space: 1.2 GB available

- Video: 64 MB DirectX 8.1 card with hardware Transform & Lighting support (NVIDIA GeForce2 GTS or better)

- Sound: DirectX 8.1b or better compatible

- Input: Keyboard and mouse

Recommended:

- OS: Windows XP

- CPU: 2.4 GHz Pentium 4 or AMD Athlon processor

- RAM: 512 MB

- CD-ROM/DVD-ROM: 8X speed

- Hard Drive Space: 1.2 GB available

- Video: 128 MB DirectX 9 card, NVIDIA GeForce FX 5700 or better

- Sound: DirectX 8.1b or better compatible

- Input: Keyboard and mouse

http://www.painkillergame.com/content/en/faqs/faqs2.php

Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδι δυστηχως ειναι αρκετα ευκολο(τουλαχιστον στην αρχη που ειμαι εγω) οποτε καλο ειναι να το παιξεται στο επιπεδο "nightmare"(και εκει δεν εχει μεγαλη δυσκολια)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 19:22]

To παιχνιδι δυστηχως ειναι αρκετα ευκολο(τουλαχιστον στην αρχη που ειμαι εγω) οποτε καλο ειναι να το παιξεται στο επιπεδο "nightmare"(και εκει δεν εχει μεγαλη δυσκολια)

Σωστος ;)

Η ατμοσφαιρα του μοιαζει με το Undying ,αλλά γενικα σαν παιχνδι ειναι πολυ πιο κοντα στο Serious Sam ,φυσικα πολυ ανωτερο το painkiller.

To far cry ειναι εντελως διαφορετικο παιχνιδι.Στο far cry πρεπει να κανεις κατι,ενω το painkiller ειναι kill em all.Φοβερο το far cry :jump: ,αλλά εμενα μου αρεσε περισσοτερο το painkiller.schuss.gif

Link to comment
Share on other sites

To painkiller δεν το επαιξα ακόμα. To undying ήταν καλουτσικο (η αρχη ελεγε πολύ) το serious sam κορυφαίο. Πολυ χλωμο να μου αρεσει περισσότερο απο το ss αλλα ξέρω ότι θα μου αρεσει γενικά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.