Jump to content



Recommended Posts

Λοιπόν νομίζω δίνει σε multitasking, σαν να έγινε πιο γρήγορο όταν αλλάζω μεταξύ εφαρμογών κλπ. Έτρεξα και antutu benchmark αλλά δεν ανέβηκε καθόλου. Αν δίνει καλύτερη αίσθηση σε αυτό με Α10 επεξεργαστή φαντάζομαι σε καλύτερα 2/4πύρηνα θα δείχνει περισσότερο;

haya root or gtfo :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λές Βασίλη μου φαίνεται λογικό, μιας και όπως αναφέρει ο δημιουργός:

Random data is used for all kinds of stuff.. UUID generation, session keys, SSL.. when we run out of entropy, the process blocks. That manifests itself as lag. The process cannot continue until the kernel generates more high quality random data.

Το οποίο σημαίνει ότι σε μετροπρογράμματα δε θα δείς διαφορά, αλλά σε πραγματική χρήση, όπου και ρυθμίζει την διαθεσιμότητα των τυχαίων δεδομένων (random data)

Link to comment
Share on other sites

0.92€. Το κατέβασα ήδη...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.nfs13_row&feature=top-paid#?t=W251bGwsMSwxLDIwNiwiY29tLmVhLmdhbWVzLm5mczEzX3JvdyJd

Ενημέρωση... είναι 600ΜΒ.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το παιχνιδακι ..Πολύ καλη δουλεια απο την ea..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μολις πέρασα και το Lookout στο Nexus

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sb29rb3V0Il0.

έχω το 14 Days Trial αλλά και το Free έχει τα βασικά σαν Antivirus και πιο πολύ για το Locate Device!

Κάνεις και ένα Account και βλέπεις τα πάντα από τον υπολογιστή η οποιοδιποτε ιντερνετικό Phone..

Το App το είδα σε έναν στο Youtube που του κλέψανε το Nexus 7 ψάχτικα λίγο και το χρησιμοποιούνε πολλοί από ότι είδα..

Και τα 25Euro που ζηταέι για τον χρόνο (δεν ξέρω άμα μπορείς μέσα στο Account σου να βάλεις περισσότερες από μια Device)

από δευτέρα θα τα δώσω άνετα!

επίσης είναι και αυτό..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout.addetector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sb29rb3V0LmFkZGV0ZWN0b3IiXQ..

αλλά από ότι κατάλαβα δεν είναι AdBlock απλά πηγαίνεις στα Ads πηγαίνεις στο Site τους και από εκεί τα κάνεις Block αλλά λένε άμα κάνεις Clear Cookies κτλπ ξαναεμφανίζονται και έτσι λέω να το βγάλω..

Για πείτε άμα τις έχετε χρησιμποιήσει.

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

αναμεσα στα δυο τον solid..

αλλα ριξε και μια ματια στον es file explorer

*S2

Ο es el file explorer είναι από πιο αγαπημένα μου util

Στάλθηκε από το Galaxy Nexus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Το seeder που αναφέρθηκε προηγουμένως έφυγε στην 2η μέρα. Η μπαταρία εξαφανιζόταν με την μία (JB 4.2.1)

Όσο για explorer, είχα βάλει τον solid. Ωραία εμφάνιση, αλλά μόλις πας σε ES Explorer δεν επιστρέφεις

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα στο Google currents, το pulse ή το flipboard (μπήκαν με σειρά προτίμησης) να βάλω δικές μου πηγές; π.χ. Το rss από κάποιο μπλογκ;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Για rss χρήσιμοποιούσα google reader. Επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα κανένα από τα παραπάνω, έχει κάποιο παρόμοια λειτουργικότητα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.