Jump to content



Recommended Posts

Εμενα υπαρχει σαν διεργασια

https://www.dropbox.com/s/o28qdfwmhi7kcxc/Screenshot_2014-05-21-13-16-46.png

Εμ, αφου το εχεις ανοιχτο εκεινη την ωρα, λες να μην το δειχνει; :jump:

Κλειστο, και δες τις διεργασιες σου με αλλο app.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό παιχνιδάκι, έχετε να προτείνεται; Εύκολο στο χειρισμό κατά προτίμηση...

Τι είδος?

Πόσο εύκολο στον χειρισμό?

Puzzle

Can you escape

RPG

dungeon hunter 4

eternity warriors 3

ΚΑΨΙΜΟ

one epic knight

plants vs zombies 2

level up (πολύ απλό αλλά addictive)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι σαν Subway Surfers, Temple Run, κανένα καλό με αυτοκίνητα ή κάτι πέρα από RPG και FPS.

Εύκολο χειρισμό, εννοώ να μην χρειάζεται να πηγαίνω δεξιά-αριστερά, να στοχεύω και να σκοτώνω διάφορα. Αυτό το κάνω στο PC :p

Τα One epic knight & Plants vs Zombies 2, παρόλο που τα έχω δει, δεν ξέρω γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Τα One epic knight & Plants vs Zombies 2, παρόλο που τα έχω δει, δεν ξέρω γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα :hmm:

Γιατί φοβάσαι για την κοινωνική σου ακεραιότητα :p

Δες τα. Δες επίσης fruit ninja και monster blade (action game τούτο). Μπορείς να πηγαίνεις στο google play site και να βλέπεις τα similar games κάτω κάτω.

ΥΓ. Κατέβασα το Subway Surfers

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο link για αυτό υπάρχει; Ευχαριστώ

Εδώ

Δεν είναι κάτι σπουδαίο σαν game.

Πατάς, σφάζεις, παίρνεις exp, παίρνεις levels

Βγαίνουν καινούρια monsters/abilities*/areas

Ξαναπατάς, ξανασφάζεις, ξαναπαίρνεις exp, ξαναπαίρνεις levels

Και φτου από την αρχή

(*τα abilities είναι καθαρά εφέ, όχι τίποτα ουσιαστικό)

Πρέπει να είχα ξεπεράσει το level 60 ώσπου αποφάσισα να το βγάλω (για να μην μου κλέβει χρόνο από άλλα games :p)

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION]

Αυτό το παιχνίδι δεν είναι για σένα. Θα με βρίζεις για αιώνες αν το πιάσεις. Εγώ προειδοποίησα!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] καλά το one epic knight είναι γαμάτο, προχτές πάλι έχασα την στάση μου στο μετρό!!

Το RPG αυτό τώρα θέλω να φωνάξω

SMALL___Blasphemy___Shelly.jpg

Kαι να κρυφτώ αλλά δεν θα τα αντέξω και κατά 99% πριν τελειώσει αυτό το ποστ θα το έχω εγκαταστήσει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] καλά το one epic knight είναι γαμάτο, προχτές πάλι έχασα την στάση μου στο μετρό!!

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION]

Για πες score.

ΥΓ. Κατέβασα το Subway Surfers

Και βγήκε όπως ήταν

Για να μην καώ, λολ

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Με Titanium Backup κάνεις freeze όποιες εφαρμογές δεν χρειάζεσαι ενώ με Greenify σταματάς αυτές που δεν θες να τρέχουν.

Μπορείς να βάλεις και το Disable Service.

sent from my Amstrad CPC6128

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο App για καθαρισμό μνήμης από tasks/services/apps? Γενικά κάτι για να σταματήσει να σέρνεται το κινητακι μου?

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Μπορείς να δοκιμάσεις το clean master https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Εχ, δεν μου αποθήκευση το Edit στο παραπάνω post, οπότε δεν σας έγραψα και τι ψάχνω...

Ψάχνω κάτι σαν το ROM Toolbox Pro που δεν το έχει στο Amazon ή κανένα καλό παιχνίδι/α. Επίσης κάτι πάλι 'όλα σε ένα' themer (?)

Γενικά, αν έχετε κάτι στο μυαλό σας, προτείνετε το ;)

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Για προτείνεται μερικές εφαρμογές από το Amazon Appstore. Έχω 5$ Promotional Credit‏ και σκέφτομαι τι να αγοράσω...

Πώς βλέπεις τα credit σου? Πρόσφατα ένσημα και εφαρμογές που υποτίθεται ότι σου έγιναν κάποια, αλλά δεν ξέρω πώς τα βλέπω.

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

Πώς βλέπεις τα credit σου? Πρόσφατα ένσημα και εφαρμογές που υποτίθεται ότι σου έγιναν κάποια, αλλά δεν ξέρω πώς τα βλέπω.

Άντε, και με βαρέα και ανθυγιεινά. ;) Ο παρακάτω σύνδεσμος πρέπει να σου δείχνει όλες τις κατηγορίες πίστωσης που έχεις στο Amazon. Νομίζω όμως ότι δεν περιλαμβάνει το Android App Store. Για αυτό θα πρέπει να ψάξεις στο email που τους έχεις δηλώσει, να δεις αν σου έστειλαν πιστωτικά κουπόνια.

http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&gcIsProcess=0&docId=1000811661#gc

Πάντως, αν ακούτε για κάτι που δίνει πίστωση, πείτε μια κουβέντα. Μπορεί να μην το προλάβουμε, αλλά ας έχουμε καμιά πιθανότητα.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια αγορά μου έστειλαν email. Λογικά δεν είναι για όλους και ήταν σαν "δωράκι" (?).

Γράφουν ότι γίνετε αυτόματα όταν κάνεις το checkout.

"We have added the promotional credit to your account and we will automatically apply the balance of your credit to your purchase."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.