Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Δεν τον εχω στο steam. Τον βρηκα στο forum που εφτιαξε. Θα κανουμε ομως αγωνα? Κανενας δεν απαντησε...

Αφου δεν απάντησε κανείς, δε βλέπω να μαζευόμαστε.... Θα μπω κατά τις 11 σε public lobby να ξεδώσω λίγο. Αν έρθει το ρεύμα δηλαδή, γιατι πριν κανά δεκάλεπτο έκανε διακοπή. Συνωμοτεί το σύμπαν εναντίον του raceroom [emoji14]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προλάβει ούτε να το ακουμπήσω το RRE μετά το τελευταίο Update καθώς έχει φουντώσει το πρωτάθλημα στα μέσα της σεζόν στο iRacing, για σήμερα είναι άγνωστο εάν θα είμαι στο σπίτι 23:00 αλλά εάν είμαι και κανονίσετε θα προσπαθήσω να μπώ, απλώς ενημερώστε μέσω του forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκίμασα τα adac gt masters 2014 χθες και στις δύο πίστες που αναφέρεις bathurst kai oschersleiben  στην αρχή έτεινα να συμφωνήσω με προηγούμενη άποψη που είχα πως δεν έχουν κάνει τίποτα στο update αλλά συνηδειτοποίησα πως όταν ανέβασα πολύ το ρυθμό μου ζωντάνεψε και το ffb οι πληροφορίες είναι σαφώς περισσότερες και πιο ποιοτικές από παλαιότερα τώρα αν αυτό θεωρείται massive η όχι δεν είναι η ουσία εμένα μετά από 10 συνολικά γύρους μου ξαναάναψαν τα αίματα για το RRE .

Λέγε τι θα τρέξουμε σήμερα μου άρεσε πολύ το oschersleiben αλλά δεν με χαλάει και το bathurst αν είναι να λάβει μέρος και ο wolves έχω μάλιστα κι ένα videaki(θα το ανεβάσω αργότερα) που τράβηξα με το κινητό μου χωρίς ήχο αλλά με τα γραφικά στο hi απ΄ ότι φαίνεται τρέχει καλύτερα από ποτέ γιατί πρώτα δεν τολμούσα να χρησιμοποιήσω την hi  επιλογή στα γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Σου άναψε τα αίματα η αρκαδούρα? Μη μου το πεις, θα τρελαθώ :p

 

Το αποψινό combo είναι το εξής, όσοι πιστοί προσέλθετε:

 

post-66071-0-61862200-1446543622.jpg

 

Αυτοκίνητα: Multiclass ADAC '13/Adac '14/ GT3

 

Έναρξη γύρω στις 23:30 

Practice 20'

Qualyfying 15'.

Race 20' (?)

 

Αν λάβει μέρος ο Wolves, το μέρος θα αλλάξει σε Bathurst με τα ίδια αυτοκίνητα.

 

post-66071-0-89317600-1446544120_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ ο όρος αρκαδούρα χρησιμοποιείται μόνο από τον vita  για να περιγράψει το assetto μη φάμε καμιά μήνυση για παραβίαση πνευματικών δικαιωμάτων .

Το rre έχει τον τίτλο simcade παρακαλώ που νομίζω του έχει αποδοθεί από τον jim .

Εγώ παίζω ότι νά ΄ναι, είμαι αγωνιστικό ζώο όπως λέμε πολιτικό ζώο ,αρκεί να με εξιτάρει και να υπάρχει παρέα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ δεν το ήξερα, ελπίζω να μη με τρεχει στα δικαστήρια για clopyright!

Επίσης λατρεύω τον όρο simcade, αλλά επειδή χρησιμοποιείται για gran turismo κτλ, θα προσπαθήσω για το raceroom να καθιερώσω το arcimulation που ακούγεται και πιο επιστημονικό.

Λες όταν η γυναίκα μου μού λέει "σταμάτα να παίζεις με το τιμόνι τόσες ώρες σαν ζώο" να είναι με την αριστοτελική έννοια τελικά?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ωραιο φαινεται! το ξανακατεβαζω να το ξανα δω..δεν νομιζω να σας προλαβω...το ADAC τι λεει? σκεφτομαι να βαλω ενα 20αρικο για υλικο :)

Αν σκοπεύεις να αγοράσεις περιεχόμενο, δες μερικές σελίδες πιο πίσω, με τον Πάνο έχουμε βάλει το λινκ που αγοράζεις vrp points με εκπτωση. Επίσης τις προάλλες στο site του publisher είχε το adac pack προσφορά στα 13 euro αν θυμάμαι καλά, συμφέρει γιατι σου δίνει εκτός από τα αυτοκίνητα 7 πίστες.

 

Edit: 9.99 το έχει Κυριάκο, χτύπα το και έλα το βράδυ!

 

http://www.raceroomstore.com/shop_en/adac-gt-masters-experience-2014-dlc-downloadable-content.html

 

Και το λινκ για τα vrp:

 

http://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν σκοπεύεις να αγοράσεις περιεχόμενο, δες μερικές σελίδες πιο πίσω, με τον Πάνο έχουμε βάλει το λινκ που αγοράζεις vrp points με εκπτωση. Επίσης τις προάλλες στο site του publisher είχε το adac pack προσφορά στα 13 euro αν θυμάμαι καλά, συμφέρει γιατι σου δίνει εκτός από τα αυτοκίνητα 7 πίστες.

 

Edit: 9.99 το έχει Κυριάκο, χτύπα το και έλα το βράδυ!

 

http://www.raceroomstore.com/shop_en/adac-gt-masters-experience-2014-dlc-downloadable-content.html

 

Και το λινκ για τα vrp:

 

http://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24

εδω πρεπει να κανω αλλο account? δεν μου αναγνωριζει το παλιο...επιπλεον εχω κερδισμενα κατι vrp πως τα βλεπω?

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

εδω πρεπει να κανω αλλο account? δεν μου αναγνωριζει το παλιο...επιπλεον εχω κερδισμενα κατι vrp πως τα βλεπω?

Δεν θυμάμαι αν κάνεις άλλο account, νομίζω όμως με το ίδιο μπαίνεις. Δεν κάνεις ένα forgot password να σου στείλει καινούριο? Αφού κάνεις την αγορά, θα σου στείλει έναν κωδικό στο email σου τον οποίο μετά θα κάνεις redeem στο portal του παιχνιδιού. Οι πόντοι φαίνονται στο ίδιο portal πάνω δεξιά μόλις κάνεις Log in. Εδώ δηλαδή: http://game.raceroom.com/users/sud1500t/ (μόλις μπεις θα σε πάει στο δικό σου προφίλ).

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά Γιάννη σου λέω πως μπορώ να μπω μετά τις 23.25 και ίσως έχω και lag  τον λόγο τον ξέρεις αλλά απ΄ ότι θυμάμαι το rre δεν πολύ μασάει από τέτοια.

Bάλε 20 λεπτά practice να ξεκινήσει το qualify πριν τις 12  μέχρι 1 παρά θα χουμε τελειώσει .

ΥΓ: Μη βάλεις ζημιές να βγάλουμε τον αγώνα..

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.