Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

για αυτό ακριβώς θα παραμείνεις μια ζωή στο λαουτζίκο και δεν θα κανεις ποτέ ταπεινούς γάμους στο Παρίσι ή δεν θα αποκτήσεις νεοκλασσικό στην Δ.Αρεοπαγείτου.

Γιατί αν είχες μυαλό θα γινόσουν βουλευτής, θα σε λάδωναν και παράλληλα θα πέρναγες νόμο που ποινικοποιεί την δωροδοκία για ποσά από 7.777.774 $, κορόιδο...

Link to comment
Share on other sites

Ένας που κλέβει 8 εκατομμύρια από την δημόσια περιουσία, δεν πρέπει απλώς να καταδικαστεί κατά τη γνώμη μου.

Αυτό που τους αρέσει είναι να κλέβουν και να βαφτίζουν μετά τις συνέπειες "πολιτικό κόστος".

Θα έπρεπε τα στοιχεία να δίνονται ανοικτά στο λαό και να δικάζει ο λαός.

Τότε να δούμε το πολιτικό κόστος.

Για κατέβασέ τον στο Σύνταγμα, θα αθωωθεί?

Γιατί εγώ τον βλέπω να τεστάρει τις κρεμάλες.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό, αλλα προσωπικά φαβάμαι ότι θα αρκεστούν στη φασαρία που θα προκαλέσει η όποια καταδίκη του Τσοχατζόπουλου και πολλοί άλλοι θα τη βγάλουν λάδι.

γιατί πιστεύεις ότι θα καταδικασθεί ο Τσοχας?? η μέχρι τώρα δικαστική ιστορία απο την μεταπολίτευση και μετά δείχνει οτι ιεραρχικά υψηλόβαθμοι του πολιτικού συστήματος με τον έναν ή άλλο τρόπο βγαίνουν λάδι και την πληρώνουν μικρά στελέχη (ανάλογη περίπτωση Α.Παπανδρέου)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

(υπόψη ότι δεν έχω δει το video)

Νταξει πες ότι οι μπάτσοι τα ξύνουνε και δείχνουν τα κάκαλά τους χτυπώντας ανυπεράσπιστες γιαγιάδες, τα υπουργεία και γενικά αυτή η ακυβέρνητη κυβέρνηση δεν κάνει ούτε λόγο, όλα τα υπόλοιπα γενικά είναι σε κατάρρευση, κράτος πλέον δεν υπάρχει - όχι ότι υπήρχε και πριν δηλαδή -, αλλά αυτό που με εξοργίζει ίσως περισσότερο απ' όλα είναι το πως μπορούν οι κάτοικοι εκεί να έχουν βγει στα μπαλκόνια να τραβάνε video και να μην κάνουν το παραμικρό; Δηλαδή ρε φούστη μου, θα είχα κατέβει κάτω με το όπλο ή αν δεν είχα όπλο με τη βίτσα ή με ό, τι σκατά έβρισκα και θα είχα στείλει τον αλλοδαπό (ή και τον ημεδαπό αναλόγως την περίπτωση) στον τάφο. Δε θα σκεφτόμουν ότι έχει όπλο, δε θα σκεφτόμουν ότι είναι 5-10-15, ειλικρινά δε θα άντεχα να κάθομαι αμέτοχος σε ένα τέτοιο σκηνικό, θα κατέβαινα κι ας τις έτρωγα κι ας με σκότωναν, αλλά τουλάχιστον ρε γμώτο θα έκανα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν γινονται μονο στο κεντρο της Αθηνας αυτα.Γινονται και αλλου και ειναι ακομα χειροτερα...

Πάτρα: 8 αλλοδαποί βίασαν ένα 25χρονο αγόρι και την κοπέλα του πίσω από την Veso - patra 8 allodapoi viasan ena 25chrono agori kai tin kopela tou piso apo tin Veso :rant:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν γινονται μονο στο κεντρο της Αθηνας αυτα.Γινονται και αλλου και ειναι ακομα χειροτερα...

Πάτρα: 8 αλλοδαποί βίασαν ένα 25χρονο αγόρι και την κοπέλα του πίσω από την Veso - patra 8 allodapoi viasan ena 25chrono agori kai tin kopela tou piso apo tin Veso :rant:

Ο Χριστός κι η μάνα του αν είναι αληθινό. Τι άλλο θα ακούσουμε; :wall: Απορώ με όσους υποστηρίζουν ακόμα την νομιμοποίηση των μεταναστών.

Edit: Patranews

Ράδιο Αρβύλα :magic:

Έγινε επεξεργασία από victor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να χαρώ δημοκρατικό "καρντάσι"

"Απαγόρευσε" τον Μίκη ο Μπουτάρης

μικης ,

«Το απόγευμα της Τετάρτης θα “καταλάβω” μόνος μου το δημόσιο αυτόν χώρο, (σ.σ Πλατεία Αριστοτέλους) που μου ανήκει, όπως ανήκει σε όλους και αν τολμούν, ας έλθουν να με διώξουν δια της βίας».

η δημοκρατια του μικη.

δεν του αρνηθηκαν χωρο. τους ειπαν να πανε στην παραλια

Link to comment
Share on other sites

μικης ,

«Το απόγευμα της Τετάρτης θα “καταλάβω” μόνος μου το δημόσιο αυτόν χώρο, (σ.σ Πλατεία Αριστοτέλους) που μου ανήκει, όπως ανήκει σε όλους και αν τολμούν, ας έλθουν να με διώξουν δια της βίας».

η δημοκρατια του μικη.

δεν του αρνηθηκαν χωρο. τους ειπαν να πανε στην παραλια

Κοίταξε...και γω δεν έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση τον Mickey αλλά σαν απλός πολίτης έχει δίκιο. Και έπειτα αυτός που το το απαγόρεψε είναι για πολλές ανάποδες γενικότερα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ΔΕΝ το απαγόρεψε, ο χώρος πριν ανακοινώσει ο Μικυς πως θα παει εκει ήταν κλεισμένος για ΑΛΛΗ εκδήλωση απο τον δήμο.

Οπότε απλά ΔΕΝ ήταν διαθέσημος όταν θέλησε ο Μίκυς, και του είπαν να πάει αλλού.

Μην το χ***με...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.