Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Ισχύς εξ ουρανού για ΠΑ: F-15C/D Eagle με κόστος ... δώρου!

''Με κόστος στην χειρότερη περίπτωση 300 εκατ. δολαρίων''

Αν είναι έτσι να τα αγοράσουμε όλα!!! Πλάκα κάνεις έτσι?:rant:

Link to comment
Share on other sites

Παπάδες, γουρούνια, δολοφόνοι.

Ληστές σκότωσαν τον πρώην Επίσκοπο Νύσσης Ελευθέριο στον Άγιο Παντελεήμονα - listes skotosan ton proin episkopo nyssis eleftherio ston agio panteleimona

Για πες μας. Καλά του κάνανε; Ρωτάω μιας και σου αρέσει να γενικεύεις. :whip:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστημένος να είναι που απλά τον τραυμάτισε. Μπορεί να του ερχόταν να τον πηδήξει κιόλας!!

Ο σεβασμός δεν επιβάλετε εμπνέετε με την συμπεριφορά. Όταν συμπεριφέρεσαι σαν δούλος, μην περιμένεις διαφορετική αντιμετώπιση.

Σήμερα το πρωί 4 αστυνομικοί υπό βροχή, έγραφαν (*κατ' εντολήν; ) στο αεροδρόμιο όποιο αυτοκίνητο σταμάταγε πάνω από 1 λεπτό. Σε συνδυασμό με το: Ποτέ δεν πετάνε τα αεροπλάνα εσωτερικού στην ώρα τους.

*1 ώρα και 10 λεπτά παρκάρισμα = 8,5€

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μωρέ, 2 κόκκινα φαναράκια πέρασε, και χτύπησε έναν αστυνόμο.

Τι είναι αυτά μωρέ ?

2 μεγάλες παραβάσεις του ΚΟΚ ? 1000 ευρώ έκαστο κόκκινο + αφαίρεση διπλώματος λόγο πόντων για 1 χρόνο ?

Αυτόφορο ?

Αντίσταση κατά της αρχής ?

Επίθεση και τραυματισμός οργάνου της τάξης ?

Και λέει και το κορυφαίο "ήταν η κόρη μου μαζί και σταμάτησα"... Αν δεν ήταν η κόρη σου μαζί τι θα έκανες δηλαδή ? Θα τους μούτζωνες και θα διέφευγες στο επόμενο κόκκινο φανάρι ?

Πήγαινε κάντα στην Γερμανία αυτά ρε @@ του κερατά.

Πήγαινε ρε.

Μετά από όλα αυτά με τους εισαγγελείς στο ποδόσφαιρο, μετά με τους οικονομικούς εισαγγελείς και τις παρεμβάσεις, και τις προκλήσεις των μεγαλοϋπουργών, εξακολουθεί κόσμος και πιστεύει στα κόμματα και τα κομματόσκυλα...

You only get what you give...

Link to comment
Share on other sites

''Με κόστος στην χειρότερη περίπτωση 300 εκατ. δολαρίων''

Αν είναι έτσι να τα αγοράσουμε όλα!!! Πλάκα κάνεις έτσι?:rant:

Δεν ειπα κατι τετοιο εγω μηπως μ'εχεις μπερδεψει με κανενα αλλον ;

Αλλα απο την Αλλη να σου πω....δεν με ενδιαφερει αφου την εχω ξεχασει την πατριδα που λεγεται Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

301 μαλ τρυπησε διαμπερες μπουτι νεοτερου του καταλαθος. Οσο υπαρχουν μυαλα πανω απο το κεφαλι θα συμβαινουν τετοια...

ναι αλλα αλλο navy seal και αλλο κρητικος παπαρας που εβγαζε τις σφαιρες απο το m4 οπλιζοντας.

Link to comment
Share on other sites

από το άρθρο

Police say Clayton had gone to a bar and brought a woman back to his apartment and was showing her guns when he put a pistol to his head, believing it was unloaded, and pulled the trigger

νομίζω το DNA του δεν θα μας λείψει

Link to comment
Share on other sites

Δε γ!@#$@#σαι ρε γιακουματο..

Σορρυ αλλα με κατι τετοιες λυσεις που βρισκουν για να "εισρευσουν χρηματα στα δημόσια ταμεια" εκνευρίζομαι απιστευτα.. Εναν για όλα τα σκανδαλα δεν εχουν δικασει ακομα ουτε για τους τύπους και προκαλουν και απο πανω..

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φανταστούμε όλοι μαζί πόσο πανηλίθιο είναι να πεις κάτι τέτοιο ακόμα και σε ένα τραπέζι με συγγενείς-φίλους ενώ πίνεις κρασί. Το σκέφτομαι απλώς και φρικάρω!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΓΑΜΑΤΗ ΙΔΕΑ!

Εγώ έχω όμως μια άλλη. να βάλουμε τις κόρες των υπουργόν στην βίζιτα, και τα λεφτά να πάνε στην εξυπηρέτηση των δανειακών μας αναγκών

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μωρέ, 2 κόκκινα φαναράκια πέρασε, και χτύπησε έναν αστυνόμο.

Τι είναι αυτά μωρέ ?

2 μεγάλες παραβάσεις του ΚΟΚ ? 1000 ευρώ έκαστο κόκκινο + αφαίρεση διπλώματος λόγο πόντων για 1 χρόνο ?

Αυτόφορο ?

Αντίσταση κατά της αρχής ?

Επίθεση και τραυματισμός οργάνου της τάξης ?

Και λέει και το κορυφαίο "ήταν η κόρη μου μαζί και σταμάτησα"... Αν δεν ήταν η κόρη σου μαζί τι θα έκανες δηλαδή ? Θα τους μούτζωνες και θα διέφευγες στο επόμενο κόκκινο φανάρι ?

Πήγαινε κάντα στην Γερμανία αυτά ρε @@ του κερατά.

Πήγαινε ρε.

Μετά από όλα αυτά με τους εισαγγελείς στο ποδόσφαιρο, μετά με τους οικονομικούς εισαγγελείς και τις παρεμβάσεις, και τις προκλήσεις των μεγαλοϋπουργών, εξακολουθεί κόσμος και πιστεύει στα κόμματα και τα κομματόσκυλα...

You only get what you give...

Tο τραγελαφικό είναι οτι βγήκε και στα κανάλια σήμερα και το έπαιζε και θιγμένος απο πάνω ο κηφήνας . Λες και δεν ξερουμε το τουπε τους την τσίπα τους και πως λειτουργουν . Ειλικρινα εκει επρεπε να ''βρεθουν'' 4-5 κουκουλοφόροι να τον κανανε τοπι στο ξύλο και οι αστυνομικοι που βρισκοταν εκει να κοιτουσαν απλα . Αντι να κρύβονται που εχουν βάλει το χερακι τους ολοι στην καταντια που ειμαστε το πρωτο πράγμα που λενε σε ελεγχο ειναι ξερεις ποιος ειμαι εγω :hang3: , οπως ο κλεφτοκοτάς ο Ακης που είχε βρίσει υπάλληλο σε αεροδρόμιο επειδη του ζήτησε ταυτότητα . . . .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.