Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Έτσι δώσε πολιτισμό να 'χούμε..

Νόμιμο και «με τη βούλα» το φακελάκι

άλλο το πράγμα ο γιατρός να σε χειρουργεί/κάνει καλά χωρίς να ζητήσει τίποτα και μετά ο άρρωστος να δίνει τον οβολό του και άλλο πράγμα να ζητάει φακελάκι για να σε βάλει χειρουργείο...Στην δεύτερη περίπτωση συνιστά κακούργημα. αφαίρεση άδειας και στο dungeon...

Αν αυτό διευκρινίζεται από τον νόμο έχει καλώς...αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για να το ανεβάσω κι εγώ, γιατί μισή ώρα που το κοιτάω τώρα δεν το χωράει ο νους μου... Μακελειό έγινε. Οι φωτογραφίες είναι σαν από πεδίο μάχης.

Link to comment
Share on other sites

ολα τα ελληνικα site εχουν πρωτη μουρη τον ατυχο ανθρωπο στο καροτσακι με οτι εχει απομεινει απο το ενα του ποδι και σαρκες να κρεμονται..

Ημαρτον...βγαλτε την φωτογραφια,δεν εχετε το θεο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα ποιος παει και βάζει βόμβα σε μαραθώνιο; Τι σου φταιει ο κοσμάκης.. 2 νεκροί και τουλάχιστον 25 τραυματίες... :(

Την είδα και στο FB αυτή την ατάκα. Μα που θα βάλει βόμπα ο τρομοκράτης; Στην εθνική πινακοθήκη; Μέρη με πλήθος βαράνε πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Την είδα και στο FB αυτή την ατάκα. Μα που θα βάλει βόμπα ο τρομοκράτης; Στην εθνική πινακοθήκη; Μέρη με πλήθος βαράνε πάντα...

Το ποιός είναι ο τρομοκράτης δεν έχω καταλάβει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.