Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Μιλάμε για την ίδια Lamda development που πλήρωσε ένα αστείο ποσό για τη ρύθμιση του αυθαιρέτου στη Νερατζιώτισσα, και που ανανέωσε με σκανδαλώδεις όρους το golden hall; εντάξει ρε παιδιά δε βρίσκω κάτι περίεργο να πάρει και το ελληνικό. Όλα καλώς καμωμένα.

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται, όταν πεθαίνει κόσμος απο τους φασίστες να είναι τραγωδία, ενώ όταν πεθαίνουν απο τους αριστερούς να είναι φάρσα

Στο πρώτο είναι διαταγή από άλλον.

Στο δεύτερο γίνεται οικειοθελώς αυτοθυσία.

Το πιασες?? Το πιασες??

Link to comment
Share on other sites

Επίθεση Μπάρκα σε Σαμαρά - YouTube

Λόλα να ένα μήλο. -Μίμη πέτα το τόπι

Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο στο μέλλον, εκεί κάτω αριστερά στο logo.

Αντί για ΝΔ/Πασοκ/Συριζα/Α.Ε./ΚΚΕ/κλπ να γράφει "Το ποτάμι".

Αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα.

Link to comment
Share on other sites

αντισυνταγματικό λέει, σύμφωνα με απόφαση του ΣτΕ από τις 10/1. Με έναν "εκ των κορυφαίων συνταγματολόγων" στις κυβερνήσεις των τελευταίων 4 ετών σπάμε όλα τα ταβάνια σε αντισυνταγματικούς νόμους. Μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει τελικα!!!

Από διάφορα μπλογκ εξακολουθεί και αναπαράγεται ως "είδηση" ότι Ρώσος αντιναύαρχος ανακοίνωσε την κήρυξη πολέμου (κουραφέξαλα). Έχουν κυκλοφορήσει και βίντεο με ρωσικά ελικόπτερα να πετούν ανεμπόδιστα στην Κριμαία.

Πάντως, με βάση τη ρωσο-ουκρανική συμφωνία του 2010, ο αριθμός των ρωσικών δυνάμεων που μπορούν να βρίσκονται σε κριμαϊκό έδαφος είναι: 161 αεροσκάφη, 388 πολεμικά πλοία και 25000 άνδρες. Δε νομίζω ότι έχουν καν πλησιάσει αυτά τα νούμερα, αν και σίγουρα δε ζητούν άδεια για τις μετακινήσεις στρατευμάτων.

Εδώ ακόμη κι ο ρώσος εθνικιστής Ζιρινόφσκι έχει βρεθεί στη Σεβαστούπολη κι έχει βγάλει λόγο στην κεντρική πλατεία.

Συνυπολογίζοντας κι ότι η Ουκρανία χρωτάει στη Γκαζπρομ $1.5 δις, δε μου φαίνεται απίθανο η Κριμαία να εξαγοράσει σε λίγο καιρό την οριστική αυτονομία της για αυτό το ποσό...

Link to comment
Share on other sites

Από διάφορα μπλογκ εξακολουθεί και αναπαράγεται ως "είδηση" ότι Ρώσος αντιναύαρχος ανακοίνωσε την κήρυξη πολέμου (κουραφέξαλα). Έχουν κυκλοφορήσει και βίντεο με ρωσικά ελικόπτερα να πετούν ανεμπόδιστα στην Κριμαία.

Πάντως, με βάση τη ρωσο-ουκρανική συμφωνία του 2010, ο αριθμός των ρωσικών δυνάμεων που μπορούν να βρίσκονται σε κριμαϊκό έδαφος είναι: 161 αεροσκάφη, 388 πολεμικά πλοία και 25000 άνδρες. Δε νομίζω ότι έχουν καν πλησιάσει αυτά τα νούμερα, αν και σίγουρα δε ζητούν άδεια για τις μετακινήσεις στρατευμάτων.

Εδώ ακόμη κι ο ρώσος εθνικιστής Ζιρινόφσκι έχει βρεθεί στη Σεβαστούπολη κι έχει βγάλει λόγο στην κεντρική πλατεία.

Συνυπολογίζοντας κι ότι η Ουκρανία χρωτάει στη Γκαζπρομ $1.5 δις, δε μου φαίνεται απίθανο η Κριμαία να εξαγοράσει σε λίγο καιρό την οριστική αυτονομία της για αυτό το ποσό...

πάντως κλιμακώνεται η κατάσταση. Απότι φαίνεται οι ρώσοι αναπτύσσουν τις δυνάμεις τους στην κριμαία.

Link to comment
Share on other sites

το δωρεαν wifi που είναι. πως θα δω τα emailια μου ?

Σταδιαλακοπρίτες !!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα θα συμφωνήσω πλην της επικεφαλίδας.

Δεν είναι καπιταλισμός αυτό που εφαρμόζετε στη δύση αλλά ένα κατά τα συμφέροντα της ολιγαρχίας υβριδικό σύστημα κομουνισμού και οικονομίας της αγοράς.

Πιο παραδοσιακό καπιταλισμό έχουν οι Ρώσοι.

Link to comment
Share on other sites

Το email το έχουν ήδη στο taxis, άσχετα εάν μπορεί να μην ισχύει πλέον για κάποιους. Για ένα φεγγάρι (κυριολεκτικά) έστελναν και ειδοποιήσεις για μελλοντικές προθεσμίες που πρέπει να έχεις ύπόψη σου. Τον επόμενο μήνα το άλλαξαν και προτίμησαν να σου στείλουν απλά email ότι έχει λήξει η προθεσμία. Μετά το σταμάτησαν εντελώς.

Δεν έχω καμία αντίρρηση να χρησιμοποιούν το email για άμεση επικοινωνία και όχι απλά σαν εναλλακτική ταχυδρομική διεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

Από πότε η αποστολή ενός μηνύματος (φυσικού ή ηλεκτρονικού) αποτελεί και αποδεικτικό παράδοσης; Αν ήταν έτσι, τι τους εμποδίζει να προχωρούν σε μέτρα είσπραξης μετά την αποστολή μόνο του φυσικού μηνύματος; Θα βγάλουν και λίστα με εγκεκριμμένους παρόχους; Αν ο δικός μου πάροχος μπλοκάρει τα μηνύματα της εφορίας ως σπαμ, ποιος θα ευθύνεται; Για να μη συζητήσω ότι το άρθρο περιγράφει ότι θα στέλνουν -λογικά χωρίς κρυπτογράφηση- ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Τέτοια ηλιθιότητα πια;

Link to comment
Share on other sites

Γ.Παπανδρέου: Να ανακληθεί η τοποθέτηση Παπαθανασίου στα ΕΛΠΕ - Ειδήσεις - Οικονομία - in.gr

όλοι μιλούν για τις ευθύνες των άλλων,για όλα φταίνε οι άλλοι

τρολολ ρε φουστη μου που σας χρειάζεται :TD:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.