Jump to content



ποιος εχει το καλυτερο avatar?


mauros

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 16:02]

Απο αλλες "σοβαρες επιστημονικες πηγες" εχω ακουσει κατι για "καθε 6-8 λεπτα" και ουχι "6-8 φορες στο λεπτο". Τελικα τι ισχυει, γιατι με ενδιαφερουν μελετες που με αναλυουν χωρις να με γνωριζουν... ;)

Δε νομιζω να με βγαλεις και σωβινιστη απο το avatar; Εκτος αν εισαι ψυχολογος, οποτε και θα με βαλεις σε σκεψεις με κατι τετοιο... :/

Στο λεπτό, τουλάχιστον έτσι μου έχουν πεί εμένα. Θες να κάνεις ένα πείραμα; Γράψε σε ένα χαρτί τις 30 πρώτες λέξεις που θα σου έρθουν στο μυαλό. Ανεξάρτητα ψυχολογικής κατάστασης όποτε το κάνει ψυχολόγος αυτό το τεστ, τουλάχιστον 3 στις 30 έχουν σχέση με το σεξ.

Σωβινιστή όχι, φαλλοκράτη ίσως! :upside:

ΥΓ. Έχω κάνει σεμινάρια ψυχολογίας.....:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ασε Grace θα μας τρελανεις.

Το Leon του Jax αηδιαστικο, το avatar του Chosen απαραδεκτο.

Μην ξεχνας οτι το site ειναι αντρικο κατα βαση.

κατι ασχετο μηπως ξερει κανεις τι εγινε με την κοπελα απο την Θασο που καταπιε το προφυλακτικο και πηγε στο νοσοκομειο.

Η ειδηση αυτη πραγματικα με συγκλονισε και συγκινισε ολη την Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Chosen & LLneo!!!:flower:

:worship: :worship: :worship:

κλεψατε την πρωτια μαζι με την καρδια και το μυαλο μας........:inlove:

Α,και δεν τιθεται θεμα ανταγωνισμου των δυο avatars ...

μιας και καλλιστα αυτο του Chosen θα μπορουσε να ανηκει σε αυτο του LL.....

(τι ειπα παλι ο φουστης...)

X-Treme Lady τι να πω πια με σενα.....

Μεχρι τα 50 ειμαστε φαλλοκρατες επειδη το σκεφτομαστε 48.5 φορες το λεπτο....:jump:

Μετα τα 50 μας κραζετε επειδη πλεον μπορει μεν να το σκεφτομαστε αλλα δεν κανουμε και πολλα για αυτο....:jump:

Πειτε μας τι ψαχνετε τελικα ...

Να προσαρμοστουμε και εμεις στα νεα δεδομενα ...

να τα βρουμε ρε παιδακι μου..... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 21:00]

Ασε Grace θα μας τρελανεις.

Το Leon του Jax αηδιαστικο, το avatar του Chosen απαραδεκτο.

Μην ξεχνας οτι το site ειναι αντρικο κατα βαση.

Ναί, έτσι το δέχομαι. Είναι ένα site αντρικό κατά βάση, όχι ότι δεν είναι ένα άθλιο θέαμα, παράδειγμα του ξεπεσμού του ανθρώπινου πολιτισμού!

και βρίσκομαι στην δυσάρεστη θέση να πω ότι δεν μ'αρέσει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο, δεν μ'αρέσουν γενικά τα αυτοκίνητα σε σημείο που δεν μπαίνω καν σε αυτοκίνητο αλλά τουλάχιστον προτιμώ κατά πολύ τα μεγάλα ( sedan? ) αυτοκίνητα....

X-Treme Lady τι να πω πια με σενα.....

Μεχρι τα 50 ειμαστε φαλλοκρατες επειδη το σκεφτομαστε 48.5 φορες το λεπτο....

Μετα τα 50 μας κραζετε επειδη πλεον μπορει μεν να το σκεφτομαστε αλλα δεν κανουμε και πολλα για αυτο....

Πειτε μας τι ψαχνετε τελικα ...

Να προσαρμοστουμε και εμεις στα νεα δεδομενα ...

να τα βρουμε ρε παιδακι μου.....

Ω μα είναι τόσο απλό και απλά δεν μπορείτε να το καταλάβετε.

Να σκέφτεστε με το άλλο κεφάλι που είναι μεν μεγάλο αλλά σπανίως χρησιμοποιείται σωστά.

Ας πούμε μπορείτε να το σκέφτεστε μόνο όταν χρειάζεται και να στέφτεστε και καλύτερα πράγματα που και που.

Το ποδόσφαιρο ΔΕΝ είναι ένα από αυτά.:upside:

Διευκρινίζω ότι δεν μιλώ για όλους τους άνδρες γιατί σίγουρα υπάρχουν εξαιρέσεις. Επίσης δεν μιλώ για κανέναν από εδώ, πλάκα υποτίθεται ότι κάνουμε. Ναι με ενοχλούν τα συγκεκριμένα avatar αλλά ναι είναι ένα ανδροκρατούμενο site και οι κάτοχοί τους μπορεί να είναι από άγγελοι επί της γης εώς απόγονοι του Χίτλερ από όσα ξέρω για αυτούς!

ΥΓ. Εσένα δεν σε περιλαμβάνει η εξαίρεση.:p

Αποχωρώ από την συζήτηση, όχι γιατί παρεξηγήθηκα ή θύμωσα ή δεν ξέρω τι άλλο, απλά νιώθω ότι τραβώ το θέμα εντελώς εκτός των ορίων του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 22:07]

Grace δεν καταλαβες δεν μιλαω για το αμαξι του Jax αλλα για την εικονιτσα που εχει για υπογραφη. Ξερεις αυτη που παει πανω κατω.........αριστερα δεξια.......

Κατάλαβα, απάντησα και για τα 2 μαζί, απλά βγαίνω εκτός θέματος....

Link to comment
Share on other sites

παρολο πυ δηλωσες ξεκαθαρα οτι δεν ανηκω στις εξαιρεσεις χωρις να με γνωριζεις.....:innocent:

...πρεπει να ομολογησω οτι εσυ σιγουρα εισαι μια εξαιρεση του ασθενους φυλου....:flower:

επισης εχω να σου πω οτι εισαι πολυ παρεξηγιαρα και οτι δεν σηκωνεις πλακες τις οποιες εσυ ξεκινας....:p :P :p

P.S.

και δεν χρειαζεται να μας κανεις και επιδειξη των hyperthreading δυνατοτητων του φυλου σου

του στυλ "απαντησα με ενα ποστ και στους δυο σας επειδη ειμαι γυναικα και μπορω να κανω πολλα πραγματα ταυτοχρονα σε αντιθεση με εσας...:boxed:

Lady come back....plzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις 22:33]

επισης εχω να σου πω οτι εισαι πολυ παρεξηγιαρα και οτι δεν σηκωνεις πλακες τις οποιες εσυ ξεκινας....:p :P :p

Lady come back....plzzzzz

Αν είχα παρεξηγηθεί, πίστεψε με, θα το είχες καταλάβει!:whistling

Απλά έχω την συνήθεια να απαντώ μεταξύ σοβαρού και αστείου.

Δεν πήγα πουθενά, απλά αυτό το thread είναι για το καλύτερο avatar, όχι για την γνώμη μου για τις γνώσεις καλής συμπεριφοράς ( ή μη ) των ανδρών!:upside:

Οπότε, stay on topic αν και εγώ σας 'παρέσυρα'.....

Η ξελογιάστρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arapis

θα ηθελα να θιξω καποια πραγματα σε σχεση με το φαλλοκρατες,σκεφτεστε με το κατω κεφαλι,ποδοσφαιρο κτλ,αλλα θα εβγαινα πιο off topic και απο το off topic.

Συμφωνω και απαντω μονο για να σε κανω να αλληθωρησεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Tou Chosen ????

Οχι ρε παιδια...

Ειπαμε avatar και οχι εργαλεια ΥΠΝΩΤΙΣΜΟΥ !!!

"you are getting sleepy.....your eyes are getting heavier....":devil: :devil: :devil:

.............................................................................................................................................

H αληθεια ειναι οτι το avatar υποτιθετε οτι ειναι κατι το προσωπικο και συμβολιζει των χρηστη.

Γνωμη μου ειναι ο καθενας μπορει να βαζει οτι γουσταρι αλλα......κατι που να μη προσβαλει.

Αρκετοι βαζουν avatars εξωφρενικα/ανωμαλα και γενικα απαραδεκτα απλος και μονο για να κερδιζουν εντυπωσεις.

Εγω παραδειγμα εκατσα και εψαξα αρκετα να βρω την περικεφαλαια που ειναι γνησια Σπαρτιατικη.

Και για sig. για το αλλο usename moy (GreekRage) εφτιαξα αυτο.......

GR-SwordSig-400.gif

Και αυτο ειναι ενα αρχαιο σπαθη.....Σπαρτιατικο:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

H αληθεια ειναι οτι το avatar υποτιθετε οτι ειναι κατι το προσωπικο και συμβολιζει των χρηστη.

Οριστε; Απο που το συμπερανες/ανακαλυψες αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 08:42]

Οριστε; Απο που το συμπερανες/ανακαλυψες αυτο;

Avatar :

1. The form a deity assumes upon descending to the earth. The incarnation of the deity as a creature.

2. A temporary manifestation or aspect of a continuing entity. Ex. occultism in its present avatar.

3. An image representing a user in a multi-user virtual reality space.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.