Jump to content



ποιος εχει το καλυτερο avatar?


mauros

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 09:16]

αχ να το είχε γράψει κάποιος τί θα είχες σχολιάσει...:p:P:P

Με ξέρεις να σχολιάζω τέτοια πράγματα; :blink:

Για αστείο μπορεί να είχα πει κάτι, όπως και εσύ. :p :P :p :P :p

Του Chosen είναι κορυφαίο....

Βέβαια εγώ το βρίσκω αηδιαστικό όπως κάθε τι σεξουαλικό ( πχ το signature του Jax ) και νομίζω ότι υπάρχουν μόνο για να μου θυμίζουν τι σκέφτεται ένας άνδρας 6-8 φορές στο λεπτό και το για ποιό λόγο νομίζει ότι υπάρχουν οι γυναίκες και μόνο. Και ΕΥΧΕΤΑΙ να ήταν τόσο απλά τα πράγματα.

Bέβαια ποιά είμαι εγώ να κρίνω....

Xtreme Lady στη φαντασία μου είναι ή έχει ανεβεί η διάθεσή σου τελευταία?

Μπα, αυτή τείνει στάσιμα στο μηδέν.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 12:29]

του shido και του γιανκ τ

Μπορεί να το έχω αναρτήσει εγώ, αλλά ο Κόρτο Μαλτέζε είναι δημιούργημα του τεράστιου Hugo Pratt.

Αξίζει τον κόπο να τον διαβάσεις αν δεν το έχεις κάνη μέχρι τώρα.

http://www.mamouthcomix.gr/corto/index.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 14:28]

Moυ φαινετε ο καθενας γουσταρει το δικο του!!!

<---- Αρα κ γω μια ψηφο εδω!!

<---- Δεν ειναι γ@μ@το!!!!!

Αρε Shpongle...:D :D :D ...καλο...αλλα του chosen....τραβαει τα βλεματα βρε παιδι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

... και νομίζω ότι υπάρχουν μόνο για να μου θυμίζουν τι σκέφτεται ένας άνδρας 6-8 φορές στο λεπτό και το για ποιό λόγο νομίζει ότι υπάρχουν οι γυναίκες και μόνο.

Απο αλλες "σοβαρες επιστημονικες πηγες" εχω ακουσει κατι για "καθε 6-8 λεπτα" και ουχι "6-8 φορες στο λεπτο". Τελικα τι ισχυει, γιατι με ενδιαφερουν μελετες που με αναλυουν χωρις να με γνωριζουν... ;)

Αρχική απάντηση από Grace

... Και ΕΥΧΕΤΑΙ να ήταν τόσο απλά τα πράγματα...

Αν ηταν τοσο απλα δε θα ειχε τοσο fun βρε! Δε νομιζω να με βγαλεις και σωβινιστη απο το avatar; Εκτος αν εισαι ψυχολογος, οποτε και θα με βαλεις σε σκεψεις με κατι τετοιο... :/

Αχ! Αν οι ανθρωποι χαλαρωναν λιγο και εβλεπαν τα πραγματα λιγοτερο προκατηλλειμενα, δεν θα υπηρχε τοσο stress στον κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.