Jump to content



Official Nokia Ν8 Symbian^3 Thread !!!


MOS

Recommended Posts

Ειμαι ηδη στην 4η εργασιμη μερα αναμονης απο την εγγραφη μου στο shoujizu.

Ακομα δεν με αφηνει να κατεβασω γιατι δεν ειμαι paying customer και μου ζηταει ή να τσονταρω 3 ευρω ή να περιμενω 3-5 working days.

Οποτε ειδωμεν.

Εκεινο που ηθελα εξηγηση ειναι το τι ειναι αυτο το signed/unsigned.

Δλδ τι και ποιον εξυπηρετει αυτη η διαδικασια και τι γινεται ακριβως με αυτη;

Ειναι ας πουμε ο τροπος που αγοραζεις μια εφαρμογη;

(Υ.γ. η εφαρμογη FM transmitter τι ειναι/κανει; )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Θες να μου στείλεις σε πμ εμπιστευτικά το IMEI σου και να σου δώσω τα αρχεία εγώ.

Και καλά είναι σαν ασφάλεια, έτσι γίνεται στο Symbian και αυτό είναι η "ιδιαιτερότητα" του, είναι μια απλή διαδικασία.

Το FM transmiter είναι σαν να εκπέμπεις από ραδιοφωνικό σταθμό, βάλε να παίζει ένα κομμάτι στο Ν8, και άνοιξε το FM transmiter θέτοντας μια συχνότητα που εσύ θέλεις, μετά συντονίσου σε αυτήν την συχνότητα από ένα άλλο κινητό ή ακόμη και ραδιόφωνο !!

Αποτέλεσμα: Θα ακούς αυτά που παίζει το κινητό σου !!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το Ν9 απο specs αλλα για συγκεκριμενους.

To λεω επειδη μου περναει αδιαφορο το hardware keyboard :p

Αντε να δουμε θα βγει το Anna για το Ν8 τελικα ή θα το λανσαρουν μονο σε νεες συσκευες.

(θενξ για το pm, μολις προλαβω να ασχοληθω λιγο θα σου πω πως πηγε :) )

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το Ν9 απο specs αλλα για συγκεκριμενους.

To λεω επειδη μου περναει αδιαφορο το hardware keyboard :p

Αντε να δουμε θα βγει το Anna για το Ν8 τελικα ή θα το λανσαρουν μονο σε νεες συσκευες.

Θα βγεί αναμένεται να βγεί.. ;)

Nokia N8, Αναβάθμιση σε Symbian Anna τον Ιούλιο | Techblog

Link to comment
Share on other sites

To Dzlock κάνει και τον ήχο που κλειδώνει το αμάξι? ή αυτό είναι άλλο?

όχι άλλο είναι !! :)

ίσως και αρχές Ιουνίου !!

Link to comment
Share on other sites

Α συγνώμη λάθος κατάλαβα, απλώς από την απάντηση μου πριν ήθελα να σου πω ότι δεν κάνει τέτοιο αυτό, οπότε είναι κάποιο άλλο που δυστυχώς δεν το ξέρω !!

Link to comment
Share on other sites

1τη ερώτηση: στο ovi store γιατί ενώ πατάς απομνημόνευση του κωδικού σε αυτήν την συσκευή όταν μπαίνεις μετά από 4-5 φορές πρέπει να ξαναβάλεις τον κωδικό?

2ρη ερώτηση: μου φαίνεται ότι "ψοφάει" η μπαταρία του κινιτού μου. χωρίς κανένα ιδιαίτερο ζόρισμα η μπαταρία του κρατάει 1 μέρα.

Αυτά προς το παρόν σίγουρα θα υπάρχει και συνέχεια....

Υ.Σ με βλέπω για νόκια care πάλι. δεν ξέρω τι παίζει αλλά το κίνιτακι μονο smouth δεν είναι....

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ ρε φίλος ?? Γιατί έτσι ???

1.Ποτέ δεν μου παρουσίασε τέτοιο πρόβλημα, έχεις την έκδοση 2.06.00042 ??

2.Τι να σου ρε φίλος, πάντως αν πρόκειται να την αλλάξεις την μπαταρία μην πας και την πληρώσεις χρυσή καθώς και τα εργατικά στα καταστήματα της NOKIA, είναι απλή η διαδικασία !!

How to: Replace Battery in the Nokia N8

Ο τύπος της μπαταρίας φαίνεται στο σύνδεσμο που σου έδωσα.

Nokia Battery BL-4D E5, E7-00, N8, N97 mini - 14,76€9,99€ : Play247.gr, 24 hours / 7days online Shopping

10 ευρώ κάνει πάρε και ένα κατσαβιδάκι αστερίσκο και είσαι έτοιμος !!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τη να σου πω. δεν υπάρχει παιχνίδι πχ που να μην κολλάει σε κάποιες συγκεκριμένες φάσεις του παιχνιδίου.

σε μερικές φάσεις σκαλώνει άσχημα. πχ πάω στις εφαρμογές κ coldάρει εκεί κ περιμένεις 10sec να ανοίξει. το GPS συνεχίζει να μην με βρίσκει ποτέ.....η μπαταρία εκεί που διαρκούσε 3-4μέρες το έχω φορτίσει εδώ και 8ώρες και με 30λεπτά τηλέφωνο που πήρα και χωρίς τπτ άλλο έπεσε στο 50%...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.