Jump to content



Official Nokia Ν8 Symbian^3 Thread !!!


MOS

Recommended Posts

2.Τι να σου ρε φίλος, πάντως αν πρόκειται να την αλλάξεις την μπαταρία μην πας και την πληρώσεις χρυσή καθώς και τα εργατικά στα καταστήματα της NOKIA, είναι απλή η διαδικασία !!

Ναι αλλά χάνει την εγγύηση του τηλεφώνου.

δεν ξέρω τη να σου πω. δεν υπάρχει παιχνίδι πχ που να μην κολλάει σε κάποιες συγκεκριμένες φάσεις του παιχνιδίου.

σε μερικές φάσεις σκαλώνει άσχημα. πχ πάω στις εφαρμογές κ coldάρει εκεί κ περιμένεις 10sec να ανοίξει. το GPS συνεχίζει να μην με βρίσκει ποτέ.....η μπαταρία εκεί που διαρκούσε 3-4μέρες το έχω φορτίσει εδώ και 8ώρες και με 30λεπτά τηλέφωνο που πήρα και χωρίς τπτ άλλο έπεσε στο 50%...

Έχεις φορτώσει αρκετές εφαρμογές?

Αν ναι έχεις ψάξει με task manager (πχ best taskman) να δεις τι τρέχει στο υπόβαθρο?

Μπορεί τα ποιο πολλά από τα προβλήματα που έχεις να οφείλονται σε εφαρμογές που τρέχουν.

Το gps ειδικά την πρώτη φορά θέλει αρκετό χρόνο. Γιαυτό συνήθως ενεργοποιούμε το agps (αλλά θέλει σύνδεση data με τον πάροχο).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Αν φανεί κάτι πράγμα που αν δεις τι φώτο δεν υπάρχει δυσκολία, και αν έχει εγγύηση το κινητό γιατί να μην του την αλλάξουν for free αφού του παρουσιάζει προβλήματα ??

Link to comment
Share on other sites

firewire 013.016.329.01 PR1.1...

δεν ξέρω τι να πώ...δεν τρέχουν εφαρμογές πολλές.

Υ.Σ το κινιτό είχε πρόβλημα από παλία (έκανε επανεκινήσης) και μ αλλάξαν πλακέτα IMEI....

πόση ώρα? είχα παει σε μπαράκι ανοιχτό και το άφισα 20λεπτά και δεν με βρίκε ενεροποιημένα GPS και aGPS

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κανείς να με βοηθήσεις για το πώς θα κάνω unistall το οvi maps για να τα ξαναβάλω απο την αρχή για να δώ αν θα με βρεί ποτέ το GPS? αλλίως....Nokia care.... δεν γίνεται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι μου λέει αυτό το βίντεο εμένα προσωπικά ??

Όλα αυτά είναι γνωστά και όλοι μας ξέρουμε, αυτό το βίντεο δεν το έφτιαξε καθαρά η Νοκια αλλά κάποια ομάδα εκεί μέσα η οποία αναμένει πως και πως την ενημέρωση/εις για το Symbian επειδή το αγαπάει !!

εδιτ:Να τα άσχημα !! http://www.thelab.gr/eidiseis/i-nokia-anakoinonei-tin-imerominia-telous-gia-95614.html#post1063033069

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.