Jump to content



Official Nokia Ν8 Symbian^3 Thread !!!


MOS

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Βαγγελη να σαι καλα για τα βιντεακια φιλε.

Ωραιο φαινεται αλλα μαλλον ειμαι ευκολος στα ματια και δεν καταλαβαινω το πιο smooth feeling που λετε ρε παιδια.

To ιδιο smooth μου φαινεται και τωρα το ν8.

Ωραιο το youtube app, και απορουσα πως δεν εχει και τωρα.

Με τις επαφες που εχεις στα ελληνικα τι εγινε Βαγγ; τις βλεπεις "κινεζικα";

Τελος αν δωθει ευκαιρια θελω να δοκιμασεις να εφαρμοσεις κανενα theme που ειχες για να τσεκαρεις συμβατοτητα.

Επειδη εχω βρει 1-2 που τα λατρευω και αν δεν δουλευουν δεν αναβαθμιζω ουτε οταν βγει και στα ελληνικα η αννα :p

Υ.γ. και ενα λινκ για αυτο το καμερα-προ που λετε πιο πανω θα εκτιμηθει.

Link to comment
Share on other sites

Camera Pro v2.1.6 Symbian^3 - Nokia N8 - Full Version App Download | Nokia N8's Fan Club

εδιτ: κανένα πρόβλημα με τις επαφές στα Ελληνικά, όλα φαίνονται κομπλε !!

Δώσε μου τα θέματα που θες να τα δοκιμάσω και να σου πω φίλος !!

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ενα thread στο dailymobile

είναι firmware από το Nokia T7 ( το οποίο είναι κινέζικο variant του Ν8 με κάποιες διαφορές στο hardware).

Ενα quote από το thread

First of all it's not.. Both have Hardware differences, anyways as you ask for it.., here goes the list for Bugs..

1. Contact name doesn't appear in calling or message, you got to put your Country code with a + to rectify it.

2. You won't be able to change the settings of Junk filter feature in messaging if you make a restore of your messages.

3. Ovi register screen coming at startup (basically the welcome screen) will keep haunting you on every restart until you won't register on it.

4. Photos app will refresh every time you open it after a restart even if your gallery has nothing updated in it.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή αν του αφήσεις να πάρει τα απαραίτητα δεδομένα από τον GPRS ή από το WIFI μετα όταν προσπαθήσεις να μπεις χωρίς να του επιτρέψεις να τραβήξει δεδομένα δεν σε βρίσκει ???

Link to comment
Share on other sites

εδώ και όταν τραβάει δεδομένα δεν με βλέπει πια!!!

Τι σύνδεση έχεις?

Αν πχ. έχεις cosmote με καρτοσυμβόλαιο ή καρτοκινητό, δεν μπορεί να τραβήξει data από τον πάροχο (cosmote) με τίποτα.

Αγόρασα επίσης ενα προγραμματάκι για gps το gps toolbox το οποίο λέει τα πάντα για το gps. Δορυφόρους που βλέπει, που έχει κλειδώσει, μέχρι και raw data από τον δορυφόρο δείχνει.

Αν το βρεις πουθενά, το δοκιμάζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

από ότι κατάλαβα... το πρόβλημα με το GPS δέν ήταν απλό....πως το κατάλαβα?

-ναι γειά σας για ένα Ν8 που έφερα προχτες

-ναι πείτε μου Α11.....

-Α11.....

-περιμένετε παρακαλώ....(σχετικά γρήγορα)...ναι το κινητό σας είναι καθοδών για τα κέντρικα της νοκιάς..

-ααα πάει αθήνα εε?

-εεε λίγο πιο μακριά "ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ" της νόκια γερμανία......

Θά έχω άδικο να μην ξαναπάρω νόκια ποτέ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε [MENTION=1347]jpavly[/MENTION]....

[MENTION=19737]Nemesis89[/MENTION] Στην θέση σου θα ήμουν ικανοποιημένος και πιο ήσυχος που το κινητό είναι στα χέρια των Γερμανών τεχνικών της Νόκια και ακόμη καλύτερα αν ήταν στους Φινλανδούς !!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=19737]Nemesis89[/MENTION] Στην θέση σου θα ήμουν ικανοποιημένος και πιο ήσυχος που το κινητό είναι στα χέρια των Γερμανών τεχνικών της Νόκια και ακόμη καλύτερα αν ήταν στους Φινλανδούς !!

Συμφωνώ και εγώ.

Βέβαια έχω ακούσει και περιπτώσεις που λένε ότι πάει στα κεντρικά, και όταν το παίρνεις πίσω δεν έχει διορθωθεί τίποτα,

αλλά ας μην προτρέχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.