Jump to content



Official Nokia Ν8 Symbian^3 Thread !!!


MOS

Recommended Posts

Επισης το οτι ο ελληνικος τεχνικος ελεγχος, αλλαγμα μπαταριας και αναβαθμιση λογισμικου, δεν καταφερε να διαπιστωσει τι φταιει, δεν σημαινει οτι οντως συμβαινει κατι απιθανο.

Τελος βλαβες βγαζουν ολες οι μαρκες φιλε μου, η αντιμετωπιση της εκαστοτε αντιπροσωπειας ειναι που καθοριζει την επιλογη σου σε μελλοντικη αγορα.

Ευχομαι καλα ξεμπερδεματα και γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply
Ναι ρε η 22 είναι η Άννα, ή αλλη (24) είναι η belle, αλλά βλέπεις είναι για λίγες περιοχές !!

Μάλλον η belle θα είναι σε 30άρι νούμερο.

Βέβαια τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Πάντως αν κρίνω από το leak της belle (για n8) έχει προβλήματα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

εεεε εεεε εεεέφτασεε! 2ρι αντικατάσταση πλακέτας.....(αν και πιστεύω το κινητό είναι καίνουριο γερμανικό με περασμένη την PR1.2 γτ είχε όλα τα αυτοκόλλητα πάνω που έχει όταν το πέρνεις new. προς το παρόν όλα λειτουργούν GPS. τώρα....θα δούμε δεν το έχω πάνω απο μισή ώρα στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για να δούμε τι θα παρουσιάσουν τον Οκτώβριο.

Πάντως δεν έχει διαρρεύσει τίποτα άλλο σχετικό με αυτές τις εικόνες.

Αν θυμάμαι είχαμε φήμες για τα 701,700 κλπ κάνα 2μηνο πριν.

Μάλλον το 801 είναι too good to be true. :drool:

Συν το είχαν πει ότι το primary strategy είναι το WP που σημαίνει ότι κινητά flagship δεν θα δούμε σε symbian.

Πάντως όπως είπα και στο μήνυμα πιο πριν.... αν αληθεύει το χτύπησα.... αρκεί να μην το ανακοινώσουν Οκτώβρη και το πάρουμε Μάιο... (τι μου θυμίζει αυτό...) :D

Έλεος, αυτό το κόλλημα με την nHD ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.