Jump to content



Ισως σας ενδιαφέρει


TASOS

Recommended Posts

αν και κλεινω ενα χρονο στο pctech,δεν μπορω να θυμηθω τι εχει συμβει

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ και να εχει συμβει,πες το στο pctech

για ποιο λογο αραγε εκανες αυτο το ποστ στο lab ?

TI EINAI TO LAB????

το φορουμ της κατινιας?

τατιανολαμπηρη και ετσι?

καταλαβε οτι τα 2 αυτα φορουμ ειναι διαφορετικα και το καθενα τραβαει το δικο του δρομο,δεν χρειαζεται να δημιουργουμε εντασεις,αλλωστε κατα τη γνωμη μου ΕΣΥ εχεις βγει ζημειωμενος απο αυτο το θρεντ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS [Σήμερα, στις 09:16]

"Το ποτάμι δεν γυρνάει πίσω"

Τα φράγματα είναι πάντοτε προσωρινά.

Με φωναξε κανεις?:devil:

Κατι για φραγμα ακουσα και ποταμια και αλλα τετοια:p :P :p

Αντε να το γυρισουμε λιγο στην πλακα γιατι δεν μ αρεσει να χαλαμε τις καρδιες μας..............

:flower:

Υ.Γ.με συγχωρειτε και για το θαρρος που πηρα να χαλαρωσω καπως τα πραγματα με το off topic μου.:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS

Πάρε πίσω άμμεσα το χαρακτηρισμό που έγραψες.

Χμμμ

Ναι τελικά ίσως είναι βαρύς ο χαρακτηρισμός μου

Απλά προσωπικά ένιωσα ηλίθιος όταν πήγα να δω για άλλη μια φορά αν έκανες επιτέλους τις αποκαλύψεις σου

Δεν θα το αναλύσω

Θέλω να αφήσω το θέμα να φύγει.

Δεν ξέρω αν πρέπει να αποσύρω τον χαρακτηρισμό «γελοία» για την παρουσίαση του «ξεβρακώματος»

Αλλά αυτό που θα αποσύρω και πραγματικά πρέπει να μου ξέφυγε είναι το «η όλη συμπεριφορά σου».

Όχι δεν θεωρώ ότι όλη σου η συμπεριφορά είναι γελοία σε καμία περίπτωση

Και στο κάτω κατω δε πρέπει να λαμβάνεις υπ όψη σου τον χαρακτηρισμό ενός ατόμου

Τώρα όσο για τον χειρισμό του θέματος χωρίς περιεχόμενο που δημιούργησες ούτε κι αυτόν έπρεπε να τον χαρακτηρίσω γελοίο καθώς δε είχε κάτι το αστείο.

Έτσι μετατρέπω τον χαρακτηρισμό της κατάστασης που δημιούργησες τώρα, (και μόνο αυτής) από γελοία σε θλιβερή

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.