Jump to content



ΑGP 8x


Allen

Recommended Posts

Aπο το κοντρολ πανελ της ατι στο μενου σμαρτγκαρντ δεν μπορω να επιλεξω το agp 4x ουτε το agp 8x καθως και την επιλογη fast write.Εχει by default ρις επιλογες ¨χωρις επιταχυνση" και απενεργοποιημενη την γρηγορη εγγραφη.Τα αλλαζω ,κανει επανεκκινηση,και παλι τα ιδια μενουν.Εχω τους catalyst 4.4 και πριν το φορματ δεν ειχα τετοιο προβλημα.Καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Θα στο πρότεινα πάντως... Απ'ότι κατάλαβα είναι οι official drivers του chipset (το οποίο χειρίζεται και το δίαυλο AGP). Τώρα αν είναι drivers για την τυχών ενσωματωμένη υλοποίηση ελεγκτή Ethernet χέσ'το.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για απροβλημάτισες ρύθμισης θα ήταν καλό να χρησιμοποιείς το BIOS

Είναι απλό και σίγουρο

@Makis Hourdakis Μη τσαντίζεσαι που να ξέρει ο «άλλος» ότι θα απαντήσεις οπότε να περιμένει να πεις πρώτος τη γνώμη σου?

¨Ούτως η άλλος σε ένα θέμα πoλλοι δίνουν απάντηση στο πρόβλημα και όχι μόνο ένας :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Allen [Σήμερα, στις 21:28]

Aπο το κοντρολ πανελ της ατι στο μενου σμαρτγκαρντ δεν μπορω να επιλεξω το agp 4x ουτε το agp 8x καθως και την επιλογη fast write.Εχει by default ρις επιλογες ¨χωρις επιταχυνση" και απενεργοποιημενη την γρηγορη εγγραφη.Τα αλλαζω ,κανει επανεκκινηση,και παλι τα ιδια μενουν.Εχω τους catalyst 4.4 και πριν το φορματ δεν ειχα τετοιο προβλημα.Καμια λυση?

Παίδες έχω το ίδιο πρόβλημα και δεν έχει σχέση με drivers μητρικής..Έχω Club 3D 9600 και έχω δοκιμάσει όλους τους Catalyst από τους 3.8 μέχρι και τους 4.4.Καμμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.