Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

Λοιπόν, παρέλαβα σήμερα:

  • το κουτάκι με την συσκευή
  • βεντούζα
  • cd με το software στο μαύρο του φακελάκι
  • quick start guide
  • πανάκι καθαρισμού οθόνης
  • τα πλαστικά της συσκευασίας

Κοιτώντας προηγούμενα posts δεν φαίνεται να λείπει κάτι, εκτός από ένα χαρτάκι με κάτι ενδείξεις που φαίνεται να ήταν πάνω στη βεντούζα (απ' ότι βλέπω δηλαδή σε προηγούμενες photo) το οποίο μάλλον δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία. Θα το λειτουργήσω αύριο και μεθαύριο σίγουρα, οπότε θεωρώ ότι θα το έχω διαθέσιμο από Τετάρτη 14 του μήνα. Φωτογραφία με τα περιεχόμενα θα ανεβάσω αύριο :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα σήμερα:

  • το κουτάκι με την συσκευή
  • βεντούζα
  • cd με το software στο μαύρο του φακελάκι
  • quick start guide
  • πανάκι καθαρισμού οθόνης
  • τα πλαστικά της συσκευασίας

Κοιτώντας προηγούμενα posts δεν φαίνεται να λείπει κάτι, εκτός από ένα χαρτάκι με κάτι ενδείξεις που φαίνεται να ήταν πάνω στη βεντούζα (απ' ότι βλέπω δηλαδή σε προηγούμενες photo) το οποίο μάλλον δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία. Θα το λειτουργήσω αύριο και μεθαύριο σίγουρα, οπότε θεωρώ ότι θα το έχω διαθέσιμο από Τετάρτη 14 του μήνα. Φωτογραφία με τα περιεχόμενα θα ανεβάσω αύριο :)

το χαρτακι στο βεντουζακι ουτε εγω το ειχα οταν το παρελαβα παντως παιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλά για το τυπικό του θέματος, μία φωτογραφία με αυτά που παρέλαβα.

post-4676-1416075475,0987_thumb.jpg

Μόλις έκανα calibrate την οθόνη μου. Σα να πρασσίνισε το σύμπαν :p

Θέμα συνήθειας είναι λογικά. Μετά το calibration πρέπει να τρέχει το utility συνεχώς ή δεν χρειάζεται;

Ας δηλώσει ενδιαφέρον ο επόμενος :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά για το τυπικό του θέματος, μία φωτογραφία με αυτά που παρέλαβα.

[ATTACH]45868[/ATTACH]

Μόλις έκανα calibrate την οθόνη μου. Σα να πρασσίνισε το σύμπαν :p

Θέμα συνήθειας είναι λογικά. Μετά το calibration πρέπει να τρέχει το utility συνεχώς ή δεν χρειάζεται;

Ας δηλώσει ενδιαφέρον ο επόμενος :)

το spyder εχει την ταση να κοκκινιζει λιγο παραπανω απ'οτι πρεπει! οχι να πρασινιζει! σιγουρα το εκανες σωστα φιλε μου? γιατι και με τον wacko που καλιμπραραμε μαζι εδεινε λιγο παραπανω κοκκινο! οσο για το utility δεν χρειαζεται να το ανοιγεις! ανοιγουν μονα τους τα windows το νεο προφιλ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και πολλά περιθώρια λάθους η διαδικασία... :p

περιεργο μου φαινεται! σε 2 μονιτορ που ρυθμισα...λιγο πιο κοκκινα μου τα εδειξε! το ενα lg το αλλο samsung!:hm:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aθηνα ειμαι! ας το παρει οποιος εχει σειρα, απλα μην το ξεχναει και μενει σπιτι του. Εγω αν το παρω θα ειναι κιολας την ιδια μερα διαθεσιμο για τον επομενο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.