Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ο Fanistelroy μηπως καλιμπραρισε? Δεν ξερω..

Εγω παντως δεν το εχω παρει ακομα το μηχανημα γιατι θελω να καλιμπραρω πλασμα και περιμενω να υπαρξει καποιος που να μπορεσει να με βοηθησει να το κανω για να ξερω οτι θα γινει γρηγορα..Μην το παρω και προσπαθησω να βγαλω μονος μου ακρη και χρειαζομαι πολυ χρονο.. Δεν εχω ιδεα τι να κανω και δεν μπορω να κατανοησω ολο αυτο το αρθρο που εχει δωθει για το greyscale and colour calibration..

Ειμαι ασχετος με το αντικειμενο..

Link to comment
Share on other sites

Ο Fanistelroy μηπως καλιμπραρισε? Δεν ξερω..

Εγω παντως δεν το εχω παρει ακομα το μηχανημα γιατι θελω να καλιμπραρω πλασμα και περιμενω να υπαρξει καποιος που να μπορεσει να με βοηθησει να το κανω για να ξερω οτι θα γινει γρηγορα..Μην το παρω και προσπαθησω να βγαλω μονος μου ακρη και χρειαζομαι πολυ χρονο.. Δεν εχω ιδεα τι να κανω και δεν μπορω να κατανοησω ολο αυτο το αρθρο που εχει δωθει για το greyscale and colour calibration..

Ειμαι ασχετος με το αντικειμενο..

παρε το μηχανακι εσυ και ερχομαι και το φτιαχνουμε μαζι! ειναι πολυ ευκολο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το θελω απλα θελω να εξασφαλισω οτι θα το παρω οταν μπορει κι ο red να με βοηθησει ωστε να το κρατησω οσο το δυνατο λιγοτερες μερες, να μην το στερησω για πολυ απ την ομαδα.. Θα στειλω τωρα στον red και θα γραψω εδω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επικοινωνησα με τον red μαλλον τριτη θα μπορουμε να κανουμε δουλιτσα.. Οποτε αν θελετε το παιρνω Κυριακη-Δευτερα.. Η κι απο τωρα αν δεν το θελει κανενας μα κανενας μεχρι τοτε, για να καλιμπραρω τις οθονες των υπολογιστων..

Αλλα το ξεκαθαριζω για να μαι καλλυμενος.. Τριτη τεταρτη λογικα θα κανουμε δουλεια..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εργαλειακι το πηρα εγω σημερα απο τον fanistelrooy, οπου και θ απαω σημερα κιολας στον mpilia να καλιμπραρει την plasma του και οποια αλλη θελει! στην συσκευασια παρελαβα τον σενσορα με το βεντουζακι του, το manual, το cd με το serial και το πανακι καθαρισμου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τωρα το εργαλειο το εχω εγω με αυτα που το ειχε παραλαβει ο red ο οποιος και μου το φερε και τον ευχαριστω..

το βεντουζακι του, το manual, το cd με το serial και το πανακι καθαρισμου!

Θα ηθελα να εξηγηθουμε οτι το cd προσεξαμε οτι εχει γρατζουνηθει, εμεις δεν το χρησιμοποιησαμε..

Οχι πως εχει σημασια, ολα μεσω ιντερνετ τα κανουμε πλεον, απλα για να ειμαστε καλυμμενοι και ξηγημενοι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.