Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] δεν πήρα ποτέ πμ :) Στείλε για να κανονίσουμε να το πάρεις :)

Περιμενω να ερθει ο ssd μεχρι τη Δευτερα γι αυτο δεν σου εστειλα. Οποτε το θελω για αρχες της αλλης βδομαδας. Θα σου στειλω πμ να κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον το παρελλαβα το εργαλειο απο τον [MENTION=5110]qbiefox[/MENTION]. Εργαλειο, βεντουζα, πετσετακι, οδηγιες, cd και ενα εξτρα dvd, ολα μεσα στο κουτι!

Απο αυριο θα ειναι διαθεσιμο... [MENTION=10639]The_Blade[/MENTION] ενδιαφερεσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και γω! το θέλω περίπου κατά τις 10 του μήνα για 2 βδομάδες περίπου είστε οκ με αυτό;

Eπειδη δεν ξερω αν θα ειμαι Αθηνα μεχρι τοτε πρεπει να στο δωσω πιο νωρις. Ουτως ή αλλως και γω το εχω σπιτι και καθεται.

Ζητηση δεν υπαρχει, αρα, σου απανταω εγω οτι δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[MENTION=10639]The_Blade[/MENTION]

[MENTION=9685]Jerry007[/MENTION]

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION]

[MENTION=10028]Mpilias[/MENTION]

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

[MENTION=3150]sofix[/MENTION]

κλπ κλπ

Την Τεταρτη φευγω για Ναξο, οποτε πρεπει να το παρει καποιος γιατι μετα θα μπορω να το δωσω μετα το καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους. Σκεφτόμουν να κάνω ένα calibration στην οθόνη που πήρα και σε αυτή που έχω στη δουλειά, υπάρχει τρόπος να συμμετάσχω στο ομαδικό που έχετε οργανώσει; Μπορεί κάποιος να μου δώσει λεπτομέρειες;

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα ειχαμε πει οτι δεν θα μπει αλλος. Αλλα αν καποιος που μενει κοντα θελει να ερθει να στα φτιαξει, τοτε ειναι δικο του θεμα. Εγω πχ θα σε εξυπηρετουσα αν ημουν κοντα και το ειχα και δεν το ηθελε καποιος αλλος αμεσα.

Btw, που βρισκεται το εργαλειο.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανενας δε νομιζω πως θα εχει προβλημα να εξυπηρετηθει ενα παληκαρι, ο λογος ομως ο οποιος δεν πρεπει να γινει αυτο ειναι οτι με το που το παρει ενας εξωτερικος, αυτοματα την επομενη θα το ζητησουν 34 ακομα που αν δεν το παρουν θα μας βριζουν κιολας επειδη το δωσαμε σε καποιον και οχι σ αυτους..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.