Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

Αν ειναι μου το δινεις εμενα και οποιος θελει ερχεται να το παρει αν ειναι να λειψεις πολυ καιρο..

Δημητρης , Περιστερι

Το ζητάει ο Jerry007 και μια η κακή συνενόηση μια τα μπλεξίματα με την δουλεια δεν έχω μπορέσει να του το στείλω.

εγώ δεν το χρειάζομαι εδώ και 2 μήνες.

Μπορώ να περάσω να στο αφήσω σήμερα; αν ναι τι ώρες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ελα αν θελεις κατα τις 6-7 το απογευμα.. Περισσοτερα σε πμ..

Jerry στειλε μου πμ να κανονισουμε πως θα το στειλω..

Απλα αν γινεται απο την Παρασκευη και μετα γιατι την 5η δινω 2 μαθηματα την ιδια μερα εξεταστικη και τρεχω αυτες τις μερες..

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνουμε έτσι λοιπόν. [MENTION=10028]Mpilias[/MENTION] ανέβασε όταν μπορέσεις μια φώτο με ότι παρέλαβες (για το τυπικό της ιστορίας και μόνο).

Επειδή και εγώ έχω τρεχάματα με την εξεταστική θα σου στείλω μήνυμα μέσα στην εβδομάδα να κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους τους calibrators :)

Βλέπω ότι μετά την έκδοση 3.1 του calibration software της Datacolor ζητάει activation. Ξέρετε να υπάρχει κάποιο activation limit?

Επίσης έχει κρατήσει κανείς παλιότερες εκδόσεις του λογισμικού για MacOS? Νομίζω ότι το CD που έχει μέσα έχει την 3.04 μόνο για PowerPC και όχι για Intel Macs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα παιδια, μολις ανακαλυψα το θεμα γιατι εδω και κατι βδομαδες ψαχνομαι για το πως θα καλιμπραρω την οθονη μου. Ειδα σε προηγουμενα posts οτι ειναι μονο για τα παιδια που ειχαν κανει την ομαδικη αγορα τοτε, εχει αλλαξει κατι σε αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το ίδιο. Αν κάποιος κοντά σου θέλει να σε εξυπηρετήσει είναι άλλο θέμα.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση FANISTELROOY, σε περιπτωση που βολευει καποιον ειμαι στο Μενιδι, Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.