Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Ενδιαφέρομε για ένα Superlux HD-668 B και για ένα ζευγάρι Velour Pads. Σύνολο 45,6 ευρώ.

Άν είμαι εκπρόθεσμος no worries.

εφοσον δεν εχουμε μπει στην τελικη ευθεια εισαι ευπροσδεκτος!:) σε προσθετω στο απο πανω ποστ και σου στελνω μειλ.

Link to comment
Share on other sites

Από τη σελίδα του ΕΛΤΑ κόστος για δέμα 1 κιλού 3.5€.

Για την ασφάλιση του δέματος: Πάγιο τέλος 2€ + 0.30% επί της αξίας ασφάλισης.

Οπότε για το δικό μου πρέπει να βγαίνει 3.5 + 2 + (0.003 x 45.6) = 5.6368.

Άρα στέλνω σύνολο 52€ και θα αρκούν φαντάζομαι.

Κόστος δέματος

Κόστος ασφάλισης

Έγινε επεξεργασία από Tempest
Link to comment
Share on other sites

Από τη σελίδα του ΕΛΤΑ κόστος για δέμα 1 κιλού 3.5€.

Για την ασφάλιση του δέματος: Πάγιο τέλος 2€ + 0.30% επί της αξίας ασφάλισης.

Οπότε για το δικό μου πρέπει να βγαίνει 3.5 + 2 + (0.003 x 45.6) = 5.6368.

Άρα στέλνω σύνολο 52€ και θα αρκούν φαντάζομαι.

Κόστος δέματος

Κόστος ασφάλισης

Ειναι σημαντικη η ασφαλιση για πακετα μικρης αξιας?

Υπαρχει περιπτωση δηλαδη να χαθει κατι ευκολα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Δεν έχω χάσει ποτέ κανένα δέμα αλλά δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.. εφόσον δεν χρειάζεσαι ασφάλιση θα στο στειλω απλό! :)

Μπορείς να συμμετέχεις αν θέλει ένα από τα παιδιά που συμμετέχουν να του στείλει το μήνυμα που σας έστειλα. Αυριο θα πάω σπίτι και θα τσεκάρω ποιοι έχουν καταθέσει κ το τελικό οκ. Όσο πιο γρήγορα καταθέσετε τόσο πιο γρήγορα θα παραγγείλω!! :p

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

κανω εντος ολιγου λιστα με τα χρηματα που μου εχετε καταθεσει,καθως και ποσοι θελετε αποστολη.

αν δεν σας φαινεται καλη λυση το ταχυδρομειο απο acs σε αλλο acs εχει ~7ευρω, εστειλα ενα ποντικι και εδωσα 7ευρω, αν το θελετε ακομα πιο αμμεσα. δεν εχω θεμα να κανω μια ακομα διαδρομη σε οσους τα βιαζονται και δεν εμπιστευονται το ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

κανω εντος ολιγου λιστα με τα χρηματα που μου εχετε καταθεσει,καθως και ποσοι θελετε αποστολη.

αν δεν σας φαινεται καλη λυση το ταχυδρομειο απο acs σε αλλο acs εχει ~7ευρω, εστειλα ενα ποντικι και εδωσα 7ευρω, αν το θελετε ακομα πιο αμμεσα. δεν εχω θεμα να κανω μια ακομα διαδρομη σε οσους τα βιαζονται και δεν εμπιστευονται το ταχυδρομειο.

Εμένα προσωπικά θα με βόλευε πολύ αυτή η λύση αφού έχει acs στα 2 λεπτά από το σπίτι. Απλά επειδή μάλλον θα χρειαστεί 1-2€ παραπάνω και έχω στείλει ήδη τα λεφτά γίνεται να σου τα στείλω σε κανένα paypal;

Link to comment
Share on other sites

θα κερασεις καφε πακετο σε κανενα απο τα μικελ οποτε ξανανεβω και καθαρισες!:p

(ειναι και η κοπελα απο την θεσ/νικη και ανεβαινω συχνα! οσο το επιτρεπει και ο στρατος!:hehe:)

οι υπολοιποι απλα να το ξερετε οτι υπαρχει και αυτη η δυνατοτητα!:)

Συνολικό ποσό χρεώσεως : 30,20 EUR

Ημερομηνία μεταφοράς: 23/5/2013

Κωστα η ημερομηνια ειναι για αυριο! δεν μου εχει εμφανιστει ακομα κατι στον λογαριασμο μου να ξερεις!:)

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

ενημερωση του ποστ.

Μου εχουν καταθεσει οι εξης:

21/5

Lunatic: 35e

GnG:45.6

Tempest:52

22/5

Vagsk:29

Nimbus:52

μενουν οι εξης:

Anonymous, shattered memories, syban, kostas314 (δεν εχουν φανει ακομα!:)), vale2000,sakinor,iNDEST, digitaltiger.

αν καποιος για οποιοδηποτε δεν ελαβε πμ/το εσβησε/οτιδηποτε με ενημερωνει να του το ξαναστειλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.