Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Παιδιά για τις παραλαβές δεν γνωρίζω έχω τους αριθμούς αποστολής σε περίπτωση π χρειαστούν.

Κάρτα ήχου κ ενισχυτή ακουστικών ψάχνω και γω κ έχω biddarei μερικούς φθηνους. Μου φαίνεται υπερβολικό, τόσα χρήματα για κάτι που μπορώ να κάνω κ γω πολύ εύκολα.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι πάρα πολλές οι σελίδες και στο site της εταιρίας δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορές μεταξύ των μοντέλων HD-681 , HD-681B και HD-668B μπορεί κάποιος που γνωρίζει να μας πει χοντρικά τις διαφορές τους και ποιο είναι καλύτερο;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το μπάσο είναι καλό αλλά μου φαίνεται ότι είναι εξαιρετικά ακουστικά σε mid και high tones και ειδικά όταν υπάρχει και voice μέσα. Σε σύγκριση με κάτι razer και κάτι AKG το μπάσο τους φαίνεται μαζεμένο.

Έκανα και ένα πρόχειρο test με το παρακάτω βιντεάκι και παραδόξως το razer Carcharias ήρθε πρώτο. Τα Superlux ήταν καλούτσικα και εκεί κοντά και τα AKG (γύρω στο 40άρι από ΠΛ.) με δυνατό μπάσο και αδύναμα mid-high.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Udsefqice5A]The Ultimate Bass/Subwoofer Tester HD 720P - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να μου κοψεις την προσβαση! και απο την μαγνητικη καρτα ομως οχι μονο απο την εισοδο!!!:p

οας δεν εισαι σιγουρα, με φωναζουν να τους διορθωσω κατι στο excel και με κοιταζουν σαν επιστημονα αρα ουτε καν!!:hehe:

οποτε λεω με σιγουρια οτι την προσβαση δεν την κοβεις!:p

M.Y. εισαι?

GnG τι λενε τα ακουστικα?!! Μπαμπη μονο εσυ εμεινες για παραλλαβη,εαν ζηλευεις στα στελνω και κερναω ετσι και αλλιως καφε απο κοντα!:)

οχι ρε συ μου τα φερνεις οταν κατευεις... καβατζωσα τα AKG K702 του αδερφου μου μεχρι τοτε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τα πηρα σημερα και εγω... να ευχαριστησω το Πανο [MENTION=10518]panos444[/MENTION] για την εξυπηρετηση...ηπιαμε και το καφε μας :D

για τη τιμη τους μαμανε... με τη onboard της μητρικης μου χωρις ενισχυση στο 100% volume δε τα παλευω...εβαλα να ακουσω στο youtube το walking on air και δε μπορεσα να το ακουσω ολο τερμα...παντως μια ενισχυση τη θενε...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EwUv6WvCNtM]http://www.youtube.com/watch?v=EwUv6WvCNtM[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τελικά ποια κάρτα ήχου θα πάρω!! 133€ εχει στο θομαν, θα βάλω μετα λινκ γιατί τώρα διαβάζω!!!έχει πουλησει 5000+ κομματια ως τώρα στο εν λόγω μαγαζι και στο ίντερνετ διαβάζω τα καλυτερα!! Μου την πρότειναν και στο avclub που εκανα νήμα!! (Επρηξα πολύ κοσμο του τεστιν!!! :p) στην Ελλάδα ξεκινάει απο τα 128 οποτε μπορεί να την πάρω και απο δω.ανάλογα ποτέ θα πάρω ηχεία.

Εδιτ:Focusrite scalrett 2i2 λέγεται το μοντελο.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.