Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

@Pokemon640

Αν κατάλαβα καλά θα κάνεις παραγγελία τα Superlux HD-681 Evo WH (διαθέσιμα μετά 6/2/13) + όλα τα υπόλοιπα (άμεσα διαθέσιμα) , με αποτέλεσμα τα πάντα να έρθουν μετά τις 6/2/13.

Αν ισχύει το παραπάνω, ξανάβαλε 2 (δυο) Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece αντί των Superlux HD-681 B - Thomann Greece

Ευχαριστώ και συγνώμη για το σπάσιμο :o

Έστω και με delay το έκανα.

Β' δόση τη Τετάρτη :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καμια ενημερωση;;γιατι εγιναν διαθεσημα σε 2-5 μερες.

Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece

Μόλις δείξει διαθέσιμο, θα φύγουν κατευθείαν προς τα εδώ.

Παω αύριο πρωϊ να πάρω τη 1η φουρνιά που ήρθαν (πλην 681).

Μπορώ ώρες 16:00-22:00

σταθμό Κάτω πατήσια-Αττική-Ομόνοια-Βικτώρια-Μοναστηράκι

Link to comment
Share on other sites

άκυρο, διάβαζα ένα θέμα πριν και αναρωτιέμαι αν έχει βάσεις ακουστικών ο thomann.
Έχει,

η αλήθεια είναι ότι ήθελα να αγοράσω και εγώ αλλά μάλλον θα αγοράσω στην επόμενη ομαδική.

Θέλω η επιτραπέζιες η δαπέδου (καλές βάσεις).

*update* έρχεται και η Β' δόση.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι εχετε στο νου σας για βαση αλλα λογω οτι θα παραγγειλω αλουμινενιο γραφειο παραγγειλα αυτην εδω: Acrylic Metal Headphone Display Show Stand Holder Rack Headset Hanger | eBay ειναι καθαρα θεμα γουστου! στο headfi εχει 174 σελιδες με αυτο το θεμα. λινκ για ιδεες μιας και τα χερια πολλων εδω "πιανουν": http://www.head-fi.org/t/249671/the-diy-headphone-stand-thread

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται και κανείς από Θεσ/νίκη , Βέροια και γύρω περιοχές για ομαδική , αυτά τα άσπρα μ'άρεσαν :p Superlux HD-681 Evo WH

(είναι καλύτερα από τα hd668b; )

[MENTION=14283]tsakali[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από terry308
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται και κανείς από Θεσ/νίκη , Βέροια και γύρω περιοχές για ομαδική , αυτά τα άσπρα μ'άρεσαν :p Superlux HD-681 Evo WH

(είναι καλύτερα από τα hd668b; )

[MENTION=14283]tsakali[/MENTION]

Εγώ φίλε μου τα παρήγγειλα σε αυτήν την ομαδική..

Link to comment
Share on other sites

ακόμη δεν ήρθαν τα ακουστικά

Τα άλλα ήρθαν, έκανα ειδοποίηση αλλά με αγνοούν, μάλλον μου τα κάνανε δώρο :hehe:.

Sorry αλλά είμαι στο πολύ τρέξιμο τώρα τελευταία. Σου έστειλα pm για να κανονίσουμε για τα δικά μου και του [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]
Link to comment
Share on other sites

https://www.massdrop.com/buy/just-mobile-stand?mode=guest_open&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_term=Massdrop%20-%20Master&utm_campaign=Product%20Announcement%202014-01-29&utm_content=Final

Για όποιον ψάχνει geadphone stand. Δεν είναι καμία τέλη ευκαιρία αλλά είναι πολύ ομορφο!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] Τσεκαρε παλι μια για τα ακουστικα γιατι ειδα thomman εβαλε Due shipment τα EVo 681 White

4 Μαρτιου τωρα

Superlux HD-681 Evo WH - Thomann UK

μην παθουμε καμια στραβη :p

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] Τσεκαρε παλι μια για τα ακουστικα γιατι ειδα thomman εβαλε Due shipment τα EVo 681 White

4 Μαρτιου τωρα

Superlux HD-681 Evo WH - Thomann UK

μην παθουμε καμια στραβη :p

Μπα δεν νομίζω να αφορά εμάς ( άλλωστε θα μας το είχαν πει λογικά αν ήταν έτσι...θα είναι για αυτούς που θέλουν να τα παραγγείλουν από εδώ και εμπρός.

Έγινε επεξεργασία από maxdore217
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.