Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο Yonah viewpost.gif

Τόσο γκαβός και εγώ! Δεν είδα οτι κάνατε ομαδική και ήθελα και εγώ :p

Count me in for the next round και καλές ακροάσεις όλοι σας :happy:

me too!!!!!

μια από τα ίδια όταν κατάλαβα το group buy ήταν αργά...

Link to comment
Share on other sites

Μην λέμε ότι θέλουμε ( τα ακουστικά είναι εξαιρετικά σε θέμα ήχου ) βέβαια πολύ πλαστικό έξω αλλά σε αυτά τα λεφτά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο ...τώρα για την ένταση δεν φταίνε τα ακουστικά! Α υπάρχει κάτι θα με ενδιέφερε να το μάθω και εγώ ( γιατί και εγώ θέλω ένα τικ πάνω από αυτό ).

Μα προς θεού δεν είπα πως δεν με ικανοποίησαν! ! Ειχα ακριβότερα ακουστικά που είναι χρόνια πίσω απο αυτά. ..

Απλα το τικ παραπάνω είναι κάτι παραπάνω :-)

Ίσως στην επόμενη ομαδική πάρω άλλο ένα :-) (αν υπάρχουν τα γιούρο βέβαια :D )

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Στην SB ZX μου στο τερμα δε παλευονται για πανω απο 10 λεπτο.

εμενα στο 15-20 % νομιζω θα κουφαθω...zx ή zxr εχεις? γιατι σε z/zx δε μπορεις να ρυθμισεις ποσο gain να εχει ο ενισχυτης

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μέσα απο το SBZ Control Panel στην αρχική οθόνη κάτω αριστερά να μειώσεις την ένταση. Πάνω από 20-25% είναι overkill για ακουστικά. Η βλακεία είναι ότι δεν κρατάει ξεχωριστές ρυθμίσεις για ακουστικά/ηχεία σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μα προς θεού δεν είπα πως δεν με ικανοποίησαν! ! Ειχα ακριβότερα ακουστικά που είναι χρόνια πίσω απο αυτά. ..

Απλα το τικ παραπάνω είναι κάτι παραπάνω :-)

Ίσως στην επόμενη ομαδική πάρω άλλο ένα :-) (αν υπάρχουν τα γιούρο βέβαια :D )

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Δεν το είπα για σένα :) γενικά το είπα να υπάρχει ( όσο για την σύγκριση με τα άλλα superlux είναι λογικό γιατί τα evo έχουν λιγότερες απαιτήσεις ενίσχυσης! τέσπα όπως είπα και εγώ θα ήθελα το κάτι παραπάνω ( αλλά θα μου φέρει ένας φίλος ενισχυτή ακουστικών και θα κρίνω τι παίζει στα τέρματα μετα ακουστικά :dance3::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είπα για σένα :) γενικά το είπα να υπάρχει ( όσο για την σύγκριση με τα άλλα superlux είναι λογικό γιατί τα evo έχουν λιγότερες απαιτήσεις ενίσχυσης! τέσπα όπως είπα και εγώ θα ήθελα το κάτι παραπάνω ( αλλά θα μου φέρει ένας φίλος ενισχυτή ακουστικών και θα κρίνω τι παίζει στα τέρματα μετα ακουστικά :dance3::banging::banging:

Ωραία οταν σου τον φέρει στείλε μας αν αξίζει να χτυπήσουμε κ εμείς :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να κανονίσουμε κ καμιά ομαδική για καμιά οικονομική ψαγμένη κάρτα για αυτα τα ακουστικά :-)

:D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

κανέναν [ενισχυτή ακουστικών] ... άλλωστε χαμένος δεν θα πάει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα καλο φθηνο ενισχυτη για SuperLux 681 EvO - SB ZX εχουμε υποψην απο thoman?Γι αυτους τους 2 τι γνωμη εχετε

http://www.thomann.de/gr/samson_samp_headphoneamp.htm

http://www.thomann.de/gr/superlux_ha3d.htm

Eπισης αυτος εδω εχει καλη βαθμολογια

http://www.thomann.de/gr/art_headamp_4.htm

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.