Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

στις περισσοτερες ομαδικες αγορες απο λαδια αυτοκινητου μεχρι ενισχυτες και πεταλακια εχουμε καταφερει καλυτερες τιμες...

αν ο thomann δεν μπορει να δωσει καλυτερες τιμες λογω retail shop δεν ειναι προβλημα :hi:

attachment.php?attachmentid=61014&stc=1&d=1394110726

post-11666-1416078210,0756_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω οτι 300€ παραγγελία ειναι και πολλα για τον thomann ,εχει κάρτες ήχου π.χ. που κοστίζουν μονες τους τα δίπλα και τρίδιπλα ,εγω δεν το ειπα μονο για τον bass για τις απαιτήσεις.

Να με συγχωρειτε κιόλας γιατί δεν ξέρω τι συνηθίζεται στις ομαδικές (παραγγελίες) ,αλλα αυτο που κάνει ο pokemon ,μου φαίνεται εξαιρετικά αλτρουιστικο και περίπλοκο ,και ηδη ειμαι ειλικρινά ευγνώμων ,και εγω προσωπικά δε θα μου πέρναγε απο το μυαλό να του πω ,οτι ,ξες δε με βολεύει ακριβώς όπως τα λες ,δεν κανεις και ενα κοπο να το κανεις όπως με βολεύει;

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να στείλω σήμερα μέσω web banking Alpha Bank ( για πιο ευκολία ) και μου εμφάνισε τελικά σφάλμα, τώρα θα ψάξω πώς γίνεται με paypal ( έχω χάσει το μπούσουλα γιατι δεν έχω ξαναστείλει έτσι ) :-/

post-28690-1416078210,4549_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] πρέπει να πας στη τράπεζά σου να δεις, δεν σου έχουν ρυθμίσει τον OTP (μάλλον με SMS το έχει η alpha). Εναλλακτικά πας Πειραιώς και τα καταθέτεις κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] πρέπει να πας στη τράπεζά σου να δεις, δεν σου έχουν ρυθμίσει τον OTP (μάλλον με SMS το έχει η alpha). Εναλλακτικά πας Πειραιώς και τα καταθέτεις κατευθείαν.

Μέχρι πότε μπορώ να στείλω τα χρήματα, με Πειραιώς πληρώνω πόσο για προμήθεια ;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] Μολις εκανα την καταθεση (αιτιολογια: ANIMATRONIC)

:T:

Για αλλη μια φορα σε ευχαριστω για την εξυπηρετηση που κανεις!!!!!

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Στην Κερκυρα οχι :p

Με διευρυμένο ωράριο λειτουργεί το κεντρικό κατάστημα της τράπεζας στην Αθήνα.

Δευτέρα – Παρασκευή: 08:00 – 20:00, Σάββατο: 10:30 – 15:00 Σύνταγμα Σταδίου 4 & Αμερικής 210 3335000

Ωράριο Τραπεζών Διευρυμένο | Virvilis Blog

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.