Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

@Johnny6RED

@AKISSS

Θα τα στείλω αύριο πρωί express όλα για να έρθουν Παρασκευή το αργότερο στη πόρτα σσς :neo:

[MENTION=30259]das[/MENTION]

[MENTION=28685]sakinor[/MENTION]

[MENTION=6872]-21grams[/MENTION]

[MENTION=25085]C.Steve[/MENTION]

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

[MENTION=21908]dimi123[/MENTION]

στείλτε μου με pm κάνα κινητό να βρεθούμε για τα ακουστικά, έγραψα πριν που με βολεύει.

Μόλις είδα το μήνυμα (για κάποιο λόγο δεν έχω άμεσες ενημερώσεις για κάθε νέα δημοσίευση όπως είχα επιλέξει...)

Οποιοσδήποτε σταθμός Μετρό (ιδανικά ο σούπερ κεντρικός του Συντάγματος :whistling) είναι μια χαρά.

Αν όμως μένεις/κινείσαι στα Νότια προάστια, (ανα)προσαρμόζουμε το σημείο συνάντησης.

Παρομοίως σε περίπτωση που κωλύεσαι εντός του πενθημέρου και προτιμάς Σ/Κ.

Πες μας και που μένεις - για να σε φακελώσουμε πλήρως/εμπορευθούμε τα προσωπικά σου στοιχεία κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως κάποιος φίλος που θα παραλάβει και θα μπορούσε να με εξυπηρετήσει και μένα που είμαι Β. Προάστεια ? Στην χειρότερη και με ένα courier και χρέωση δική μου. Το έγραψα και σε πμ στον [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] όμως δεν τον εξυπηρετεί και για αυτο απευθύνομαι και στους υπόλοιπους παραλήπτες

ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

οποτε περνω απο τον [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] και τα ακουστικα του [MENTION=31928]dirving69[/MENTION]

Σωστά. Ο sakinor προθυμοποιήθηκε να με εξυπηρετήσει και θα παραλάβει και το δικο μου ζευγάρι:

Superlux HD-681 Evo WH απο τον pokemon640.

ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγω τα hmc 660X,όπως ειπα πιο πάνω εχω κάνει λάθος,

αν τα θελήσει κάποιος τα δίνω 35 ευρουλακια.

Θέλουν 1-9v phantom.

Να ευχαριστήσω θερμά τον Pokemon640 για τον κοπο και την εξυπηρέτηση του.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Κρίμα ρε γαμώτο και δεν πρόλαβα την ομαδική παραγγελία. Σήμερα πήρα χαμπάρι το τόπικ.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα Superlux HD-681 EVO. Αν περισσεύει σε κανέναν κάποιο ζευγάρι θα με ενδιέφερε.

Αλλιώς, ενδιαφέρετε κανείς για μια νέα μαζική παραγγελία; Το πολύ 5 άτομα σκεφτόμουνα να μην μπλέξουμε. Να πάνε 4 ευρώ στον καθένα τα μεταφορικά. Και καλύτερα από Αθήνα για πιο εύκολο μοίρασμα.

Link to comment
Share on other sites

/\ άμα βάλεις ογκώδες κουτί με 2 ακουστικά και καλό πακετάρισμα 2.5κιλά μπορεί να πάει και 5Ευρώ (για απλό). Για γρήγορο σίγουρα περισσότερο.

Θέλω άλλο 1 mic αλλά θα αργήσω να κάνω την αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Κρίμα ρε γαμώτο και δεν πρόλαβα την ομαδική παραγγελία. Σήμερα πήρα χαμπάρι το τόπικ.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα Superlux HD-681 EVO. Αν περισσεύει σε κανέναν κάποιο ζευγάρι θα με ενδιέφερε.

Αλλιώς, ενδιαφέρετε κανείς για μια νέα μαζική παραγγελία; Το πολύ 5 άτομα σκεφτόμουνα να μην μπλέξουμε. Να πάνε 4 ευρώ στον καθένα τα μεταφορικά. Και καλύτερα από Αθήνα για πιο εύκολο μοίρασμα.

εγώ μέσα για ένα Superlux HD-661 White - Thomann Greece

και πιθανόν να κλείσω και δεύτερο ίδιο κομμάτι για φιλαράκι, οπότε μένει να βρεθούν άλλοι 2 και κάποιος ν'αναλάβει τα περαιτέρω

Έγινε επεξεργασία από budragenio
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.