Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Έχω ήδη παραγγείλει τα HMC 660 x (όχι με την ομαδική) αλλά κάπου διάβασα οτι ενδεχομένως μια όχι ιδιαίτερα καλή κάρτα ήχου να μη μπορεί να τα οδηγήσει ικανοποιητικά, έχω μια auzentech x-plosion... Τα έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μου πει τη γνώμη του;

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα να δουλέψει με έναν αντάπτορα..
με ένα μικρό κονσολάκι σαν αυτό μπορείς να το δουλέψεις πάντως.

Εμένα με ενδιαφέρουν τα ακουστικά γιατί τα θέλω για συνομιλητή η control room του σταθμού :neo:

Link to comment
Share on other sites

με ένα μικρό κονσολάκι σαν αυτό μπορείς να το δουλέψεις πάντως.

Εμένα με ενδιαφέρουν τα ακουστικά γιατί τα θέλω για συνομιλητή η control room του σταθμού :neo:

Αν δεν βρεθει καποιος να ενδιαφερεται θα τα γυρισω.. με τα ιδια λεφτα ψαχνω σε headset με mic που να μην είναι usb.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρεθει καποιος να ενδιαφερεται θα τα γυρισω.. με τα ιδια λεφτα ψαχνω σε headset με mic που να μην είναι usb.
αν θες κάτι ποιοτικό, σίγουρα θα μεσολαβήσει μια κονσόλα πριν το line in της κάρτας ήχου (για το mic μόνο από το ακουστικό), εκτός αν έχεις firewire κάρτα ήχου με phantom power από μόνη της οπότε θα παίξει αμέσως.
Link to comment
Share on other sites

Αλλιώς να ρίξουμε αυτόν στην πυρά!:devil:

Χάχα ρίξτε με, ένα κουβά μωρέ έχει η μάνα μου ένα 14 χρονών Fiat Seicento είναι, άμα εμένα πιο κοντά στο κέντρο θα πήγαινα να τα έβαζα δεν ήταν πρόβλημα οικονομικό αν και δε μου τρέχουν από τα πατζακια. Δε πειράζει υγεία να έχουμε, να μας πείτε εντυπώσεις και φωτογραφίες να βγάλετε :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.