Jump to content



Painkiller Patch


billpeppas

Recommended Posts

Βγήκε μεγάλο patch για το Painkiller.

Πολλά fixes.

Θα το βρείτε στο official site , αλλά και σε διάφορα file mirror sites.

www.fileshack.com

www.multiplayermods.com

www.fileplanet.com

& στο official φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδια μου το εγραψε ενας φιλος που ειχε το γνησιο. Το θεμα ειναι ενω το γνησιο το εβλεπε κανονικα τις αντιγραφες δεν τις βλεπει!!!!!!!!!!!!

Δοκιμασα και το CD fix αλλα παλι τιποτα τι γινεται??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [06-05-2004 23:00]

Διορθώνει και το "bug" να παίζει το παιχνίδι χωρις CD; :toomuchne

Αν με εννοάς...:shifty:

Φιλε για τετοια κολπα(και αφου φυσικα εχεις υποτειθεται το αυθεντικο ε??:cool: ) θα τα βρεις εκει--->www.gamecopyworld.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Manu_Dhthen1

Φιλε για τετοια κολπα(και αφου φυσικα εχεις υποτειθεται το αυθεντικο ε??:cool: ) θα τα βρεις εκει--->www.gamecopyworld.com

Το θεμα ειναι οτι δεν βλεπει τις αντιγραφες παρα μονο στο αντιγραφικο που τις εγραψε υο οποιο ετυχε να ειναι Plextor. Τις αναγνωριζει σαν αδεια CD.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε από κάτω το CD και δές αν κάποια περιοχή του CD (από μέσα προς τα έξω) είναι πιο σκούρα. Παίξτο λίγο στο φώς για να το δείς. Αν δεν βλέπεις τίποτα κάτι παίζει με το Plextor (που δε νομίζω δηλαδή). Για πές μου όμως, με ποιο πρόγραμμα στο έγγραψε, τι drive έχεις και σε τι CD στο έγγραψε. Δεν έχουν κάποια συγκεκριμένη βάση αυτά που σε ρωτάω αλλά μπορεί και να βγάλω συμπέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον με το Nero τα εγραψε το θεμα ειναι το εγραψε δυο φορες. Την πρωτη σε κατι No name και την δευτερη σε κατι αλλα. Εγω εχω Pioneer 120. Το δοκιμασα και σε pioneer αντγραφικο και σε DVD Sony. Αλλα τιποτα..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.