Jump to content



Konami k marketing (την επαθα ηλιθιως)


Vadergr

Recommended Posts

Ως fan του ποδοσφαιρου ειχα εδω και καιρο παρει το iss pro evo3 για το pc.Φοβερο παιχνιδακι που ηταν σε 1 dvd.Ωραια και καλα.Πριν λιγες ημερες βλεπω στα game sites οτι βγηκε το winning eleven 7 της konami που ειναι συνηθως αλλο ποδοσφαιρακι απο το iss...

1cd μου λεει ο local pirate :cool: οποτε λεω να το παρω και αυτο.Αφου δεν ηταν 1dvd ειπα να το παρω και δαυτο.Εγκατασταση κομπλε και μπαινω στο μενου.Ολοιδιο με του iss pro evo3 αλλα με την διαφορα οτι το μενου ηταν στα αριστερα αντι στα δεξια !!!!! Δεν πειραζει λεω,ιδια εταιρεια ειναι.Ξεκιναω να παιξω και ως δια μαγειας ηταν το ιδιο παιχνιδι ακριβως!Την επαθα σαν ασχετος :tomato: Προσεξτε μην την παθετε και εσεις...

PS Η πλακα ειναι οτι και η εκδοση του issproevo3 που ειχα πιανει ακριβως τον ιδιο χωρο με το winning eleven.608mb δηλαδη.Τσαμπα το dvd...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μεγαλε Vader. Επειδη θα παω για μεταπτυχιακο στο Pro θα σου οτι το WE7 που εχεις ειναι αμερικανικο και ιδιο με το PES3.

Διαφορετικο ειναι το WE7 που κυκλοφορησε προσφατα στην Ιαπωνια. Και εχει αρκετες αλλαγες οπως το οτι δεν κανει τοσο συχνα χερι και αλλα.....

Το Οκτωβριο βγαινει το 4 το οποιο θα εχει και online gaming τοτε θα δειτε τι ξερει ο Kallileo..........

H μονη σχεση μου εχουν οι σειρες ISS και Pro Evolution Soccer ειναι οτι ειναι και οι δυο τις KONAMI. Κατα τα αλλα το Pro είναι κλασσεις ανωτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Mεταπτυχιακο ε?Πρεπει να παιξουμε εμεις! Χεχε :)

Λαθος εκανα!!!!!!! Δοκτορατο εχω!!!!!

Δε νομιζω να εισαι της κλασης μου. Το παιζω απο τοτε που θυμαμαι το εαυτο μου.

Απο SNES ακομα με το ISS Deluxe αν θυμασαι.

Link to comment
Share on other sites

ΧΕΧΕΧΕ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ KALLILEO...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ...ΑΠΕΙΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ....ΑΠΕΙΡΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΕΣ..

ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΙΣ 3 ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΣΟΥ ΟΜΑΔΕΣ...ΕΓΩ ΤΣΕΧΟΥΣ ,ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΚΑΙ ΣΕΝΕΓΑΛΗ.ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ...ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ VADE...ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ WINNING ELEVEN(ΣΤΟ SITE ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΑΝΟΙΞΗ)

ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΣΤΑ ΙΑΠΩΝΙΚΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΕ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΙSS,ΜΕΤΑ ΤΑ PRO EVOLUTION ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΑ WINNING ELEVEN!!!!ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ...ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ ΣΕ CD ΜΕ ΠΑΟ,ΑΕΚ,ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ DEFAULT...

Υ.Γ. ΚΑΛΛΙΛΕΟ ΠΟΥ ΑΘΛΗΣΕ?ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ MATCH UP???

Link to comment
Share on other sites

Manu τεραστιε!!!!!!!!!

Συνηθως αθλουμε στο σπιτι μου ή των φιλων. Βεβαια δεν αθλουμε ακριβως πιο σωστα θα ηταν να πω οτι διδασκω............

Δυστυχως δεν ετυχε να βρω WE7 αλλα δεν με πειραζει......

Αυτα που λες με Παοκ και λοιπα μπορεις να τα βρεις παρακατω:

http://www.wegreeksite.tk

Γενικα μπορουν να αλλαξουν τα παντα μεσα στο παιχνιδι απο στολες μεχρι και γηπεδα.

www.proevolutionline.com (οτι καλυτερο)

Οσο τεραστιος και να εισαι, εισαι πολυ λιγος για μενα...........

Μια ειναι η ομαδα=> Netherlands

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε KALLILEO....Ειναι ωραιο οταν εχεις να κανεις με επαγγελματιες στο ΡΡΟ :T:

Τα links ειναι οντως απο τις καλες προσπαθειες που εχουν γινει σε αυτο το παιχνιδι, αν και λιγο υπερβολικα... Αν εχεις πχ. Ζαγορακη και Κατσουρανη ειναι σαν να εχεις 2 Bekenbauer,χαχαχα.

Τωρα για την Ολλανδια τι να πω??? Με το κουτσουρο που εχεις στην αμυνα θα κανει παρτυ ο RECOBA, :p

Κριμα που εισαι απο Σαλλονικα, επιφυλασομαι για online με την καινουργια κυκλοφορια...

Υ.Γ.Αντε και με μικρα ρε Peppa για να μη μεινει κανεις παραπονουμενος....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Recoba ρε!!!!! Για πρωινο τον εχει ο Stam.

Εγω παιζω με χειριστηριο απο Playstation ετσι!!!!!!!!! Οχι με πληκτρολογιο. Αλλωστε το pro δεν ειναι FIFA

Το ελληνικο patch δεν με ενδιαφερει και πολυ αλλα με ενδιαφερουν οι διαφορες παρεμβασεις που μπορεις να κανεις στα γραφικα του παιχνιδιου κυριως οπως το Chelsee Theme.

Η οθονη υποδοχης

post-418-1416070924,8928_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.