Jump to content




Gr_God

Recommended Posts

Κατόπιν γενικής αλλαγής των συσκευών του σπιτιού, πωλούνται οι εξής:

LG m2794d-pz 27". Είναι TV-Monitor. Χρησιμοποιούταν ως οθόνη υπολογιστή με άριστα αποτελέσματα.

Τιμή 200€.

---

Samsung LE46A558 46". Σε τέλεια οπτική και λειτουργική κατάσταση.

Τιμή 450€.

Όχι παζάρια και ανταλλαγές παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Gr_God.

Μάλλον ενδιαφέρεται φίλος για την LG.

Έχει εγγύηση?Και από που είναι αγορασμένο?Από καμμένα πίξελ τι παίζει και από κατάσταση?

Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου,

Εγγύηση έχει από Πλαίσιο αλλά λήγει μέσα Μαρτίου, δεν έχει πολύ νόημα.

Είναι σε άριστη κατάσταση. Όσο την δούλεψα δεν είδα κανένα καμμένο πίξελ (είναι φίλου αλλά την έχω εγώ εδώ και 10 μέρες).

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ήαν εύκολο να ποστάρεις μερικά screen shots από όλη την οθόνη με τα χρώματα μαύρο,μπλε,κόκκινο,κίτρινο,πράσινο και άσπρο?Ένα σε κάθε screen shot.

Άμα είναι στείλ'τα σε π.μ.!

Thanks again!:)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ήαν εύκολο να ποστάρεις μερικά screen shots από όλη την οθόνη με τα χρώματα μαύρο,μπλε,κόκκινο,κίτρινο,πράσινο και άσπρο?Ένα σε κάθε screen shot.

Άμα είναι στείλ'τα σε π.μ.!

Thanks again!:)

Φωτογραφίες υποθέτω εννοείς, όχι screenshot. Φωτογραφίες δεν έχω καλή κάμερα να πάρω, μόνο της πλάκας του κινητού, και να είχε δεν θα μπορούσες από τέτοια φωτογραφία να βγάλεις άκρη.

Link to comment
Share on other sites

και τι νοημα θα ειχε αυτο? Ετσι ουτε τα τυχον καμμενα πιξελς μπορεις να δεις, ουτε την ποιοτητα της εικονας, αφου η συλληψη γινεται στην εξοδο του υπολογιστη.

Link to comment
Share on other sites

και τι νοημα θα ειχε αυτο? Ετσι ουτε τα τυχον καμμενα πιξελς μπορεις να δεις, ουτε την ποιοτητα της εικονας, αφου η συλληψη γινεται στην εξοδο του υπολογιστη.

...αυτό ακριβώς. Ευχαριστώ George.

Εγώ πάντως αν θέλεις στα στέλνω!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και όχι, δεν συμπεριλαμβάνονται μεταφορικά (και ειδικά με ΕΛΤΑ!).

Τηλεχειριστήριο ναι έχει. Αποκωδικοποιητή έχει αλλά πρέπει να είναι MPEG2. Είναι περίπου 10-11 κιλά χωρίς συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

(και ειδικά με ΕΛΤΑ!)

Αυτό δεν το κατάλαβα :/ Είχα ρίξει μια ματιά στον τιμοκατάλογο των ΕΛΤΑ και νομίζω, ότι είναι κάπου στα 10Ε, υπάρχουν φθηνότερες μεταφορικές εταιρείες ή απλά δεν τους εμπιστεύεσαι; Παίρνει κάρτα για mpeg4 ή μπα; Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι περίπου 11.45€ συν προσμέτρηση όγκου +30% συν την ασφάλιση αν την θέλει κανείς και θα κάνει τουλάχιστον μία εβδομάδα να φτάσει, με αμφίβολο αποτέλεσμα. Με 20-25€ γίνεται μέσω ΚΤΕΛ ή μεταφορικής και κάνει 1 ημέρα. Σε οποιαδήποτε περίπτωση θα πακεταριστεί όσο το δυνατόν καλύτερα, αλλά την ευθύνη της μεταφοράς δεν μπορώ να την αναλάβω εγώ. Όπως θέλει ο ενδιαφερόμενος εγώ θα την στείλω.

Κάρτα CI ναι παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.